שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  בוהדנה למבוגרים

  אחרי שכבשה את עולם הדוגמנות הישראלי, הנחתה תוכניות טלוויזיה, השתתפה בטלנובלות ושיחקה בהפקת תיאטרון לילדים, מירי בוהדנה עולה כיתה. בסוף החודש תוכלו לראות אותה לראשונה בתפקיד ראשי בהצגה למבוגרים, לצד מאיר סוויסה

  אחרי כשנה של הפוגה תחזור בסוף החודש לבמה גרסה מחודשת להצגת הבידור "אני עם אשתך גמרתי" בבימויו של חנוך רעים.

   

  ההצגה, קומדיה של טעויות על שני זוגות ישראלים שנפגשים בסוויטה אחת בה זכו בהגרלה, עוסקת בחיי הזוגיות, מונוגמיה ובוגדנות, יצרים וספקות. את מקומו של אורי הוכמן בתפקיד הבעל הסמרטוט יתפוס בגרסה המחודשת הקומיקאי מאיר סוויסה. את מקומה של אן קונפינו, בתפקיד האשה השתלטנית, הדומיננטית והיפה תמלא מירי בוהדנה בתפקיד ראשון בהצגה למבוגרים. תפסנו אותה לשיחה.

   

  איך ההרגשה אחרי חודשיים של חזרות?

   

  "תיאטרון עושה לי טוב וקיבלתי רעב מאוד גדול לעניין. היתה לי פנטזיה לעשות תיאטרון סיטקומי, כלומר, להשתתף בהצגה מצחיקה ולהוציא את הקומיות שבי. זו העבודה האולטימטיבית, להגיע ולעבוד עם טקסטים מצחיקים ושנונים ווכמובן גם העבודה עם שחקן כמו מאיר סוויסה שאני מעריצה אותו שנים. הוא מורה, חבר ופרטנר מצוין. אני ממש חסרת סבלנות שההצגה תעלה".

   

  מה יש בתיאטרון שמושך אותך?

   

  "תמיד אהבתי את הבמה. אני אוהבת קהל, להרגיש אותו ולקבל ממנו אנרגיות. אני פורחת כשיש מולי קהל וביני לבין עצמי אני חושבת שכשיש מולי קהל אני מצליחה להוציא מעצמי את ה-100% ויותר. אני נותנת מעצמי הרבה גם במהלך החזרות, אבל הנוכחות הזו מולי גורמת לי להיפתח כמו פרח. לרגש אנשים, להצחיק אותם ולגרום להם להזדהות עם סיטואציות, עושה לי טוב".

   

  מעולם לא למדת משחק בצורה מסודרת.

   

  "נכון. הבית ספר שלי הוא בית הספר של החיים וזה נכון גם לכל דבר אחר שעשיתי. גם טלוויזיה ומשחק מול מצלמה לא למדתי מעולם, אני הייתי רוצה ללמוד בשביל עצמי, אולי לא לימודים ממש אינטנסיביים, אבל קורסים או סדנאות שיעשירו אותי ויחזקו ויחדדו את מה שיש בי. אני חושבת שיש לי חושים טובים שעוזרים לי לשדר אמינות, אבל העשרה היא דבר חשוב ואני מניחה שאני אעשה את זה כשתהיה לי פגרה. בינתיים אני זוכה לעשות בית ספר במסגרת העבודה עם זאב רווח ב'עלי באבא' או עם מאיר סוויסה ב'אני עם אשתך גמרתי' או עם דפנה רכטר ב'אהבה מעבר לפינה' בטלוויזיה. יצא לי לעבוד עם מיטב השחקנים, אנשים שאני מעריצה ביומיום וזה מזל גדול".

   

  קשה לשחק עם שחקנים ותיקים ומנוסים?

   

  "זה מעלה מחשבות על הצורך שלי להשתפר ולרכוש כלים חדשים לתיאטרון. ההתנהלות על במה שונה מאד מזו שעל סט צילומים בטלוויזיה, המשחק בתיאטרון הרבה יותר גדול מהמשחק מול מצלמה והאנרגיות שאני מוציאה בהתאם, בגלל שאני צריכה כל הזמן להגדיל את הכוונות. זה לא פשוט לגרום לשורה החמישית לשמוע אותי ולהבין את הסיטואציה ולהרגיש מה שאני מרגישה. את זה אני מרגישה שאני צריכה ללמוד".

   

  ספרי קצת על התפקיד בהצגה.

   

  "אני משחקת דמות של בחורה שהיא לא פריחה, אבל היא ביצ'ית, מינית, מאוד שתלטנית וכוחנית ומחזיקה את הבעל שלה בביצים ומכתיבה לו מה לעשות והוא רועד ממנה. מה שקורה זה שאנחנו נוסעים לחופש בקריביים ומגלים שעשו עלינו קומבינה ודחפו לנו לחדר עוד זוג. בגלל שהבעל שלי לא משהו במיטה אני מנצלת את ההזדמנות ומציעה חילופי זוגות. הסוף הוא שאני מתחרטת. יש הרבה מאוד אנשים שמחפשים גיוון בחיים והולכים לכיוונים האלה אבל לפעמים מה שיש הוא הכי טוב וצריך לזכור את זה".

   

  יכול להיות שמירי בוהדנה עם כל התדמית הבוטה היא בסך הכל ילדה טובה?

   

  "כן, תשמעי אני באתי מבית טוב, בשדרות אין את המונחים האלה של 'חילופי זוגות', זה מקסימום חילופי כאפות. אני מודעת לתדמית אבל אני בסופו של דבר ההיפך ממה שאני מציגה. אני אדם מאוד פשוט, חסר ביטחון במידה מסוימת, אני יודעת להחביא את זה טוב".

   

  איך זה להיות נשואה למאיר סוויסה?

   

  "זה נחמד בהתחשב בכך שיש לי מקור להשוואה כי 'התחתנתי' כבר כמה פעמים בין היתר עם סמי הורי. מאיר סוויסה מבחינתי הוא הוודי אלן הישראלי, הוא טיפוס והוא בעיקר נורא נורא מצחיק. כל מה שהוא מוציא מהפה, אני שוחה על הרצפה מרוב צחוק. יש לנו מערכת יחסים משעשעת – אני שולטת בו ביד רמה, אני אומרת לו מה לעשות – מתי לנבוח ומתי לצייץ ומתי לנשום – הוא רועד ממני פחד מוות. זו מערכת יחסים אולטימטיבית למרות שבחיים אני ההיפך הגמור, אני זו שנשלטת כשאני מאוהבת, אני מאוד מתמסרת, אוהבת, דואגת, הרמונית ומחפשת שקט. אני אוהבת לרצות אחרים, כך שהדמות הזו היא באמת הכי לא אני שיש, זה קשה אבל זה מאתגר ואני צריכה למצוא את זה אצל נשים אחרות שאני מכירה. אני קצת כמו תוכי של אנשים אחרים שאני מכירה. זה אתגר, אני לומדת אותו ועומדת בו יפה בינתיים".

   

  קשה לעשות קומדיה?

   

  "הרבה יותר קשה להיות שחקן קומי משחקן דרמטי. אבל כמו שמאיר סוויסה מעיד עליי, אני מסוג האנשים שמצחיקים בלי להתכוון. זה מוזר אבל דווקא כשאני משתדלת להצחיק לא ממש הולך לי".

   

  אז קומדיות זה מה שמדבר אלייך?

   

  "אני לא רוצה להיות ממותגת, אני רוצה לנסות לעשות הכל. הייתי רוצה לשחק גם תפקידי אופי קשים. מעניין אותי לשחק נכה, פצועה או בחורה מאוד מכוערת. כל הדברים האלה הם פסגת השאיפות שלי. הייתי רוצה לכבוש את הכל ולהגיד לעצמי 'וואו, את זה הצלחתי לעשות ובהצלחה'. מה שמניע אותי זה השינוי וללכת למקומות שהם הפוכים ממני".

   

  את דוגמנית, מגישה בטלוויזיה, שחקנית בהצגות ילדים, עכשיו שחקנית בהצגה למבוגרים ובתהליך עבודה על אלבום משותף עם אילנית לוי. ממש מולטיסיסטם.

   

  "יש לי נטייה להתפזר, זה בגלל שאני רוצה הרבה מאוד דברים ולא לדבוק רק בנושא אחד, למרות שבהרבה מובנים גם להיות דוגמנית זה סוג של משחק ולצאת בכל שנה בקטלוג שבו את נראית אחרת יש בזה הרבה מאוד מהמשחק. אני מאוד אוהבת להשתנות, להיות זיקית, זה קסום בעיני. בחיים אני אני, שזה אומר שאני מתנהגת לכולם אותו הדבר אם זה לחברים, למשפחה, לאנשים מירוחם, מדימונה, מרמת אביב ג', לאנשים בסופר ולקברן בבית הקברות. אבל יש לי את הפריבילגיה במקצוע שלי להיות לא אני וזה הכיף".

   

  יכול להיות שמשהו במירי בוהדנה נרגע? התייצב? התמתן?

   

  "בהחלט. אני חושבת שהגיל עושה את שלו, אני כבר בת 27 וקצת שזה אוטוטו נושק לשלושים, ההורמונים נרגעים ואתה מתבשל ומתבגר, אין מה לעשות. מעבר לזה יש לי את הניהול הכי טוב שיש, שמכוון אותי למרות שלא ממש קל לשלוט בי, אני מרדנית לפעמים ויש לי את ההרס העצמי שלי, אבל הם מרסנים אותי ואני לומדת מטעויות ושטויות שאני עושה. אני חושבת שאני מתחילה להתייצב והופכת לאשה אחראית".

   

  איזה סוג תיאטרון את אוהבת? מה מדבר אלייך?

   

  "לא ממש יצא לי לראות הצגות תיאטרון רפרטוארי כבדות ורציניות כמו המלט וכאלה. יצא לי לראות מחזות זמר ומופעי בידור. אני אוהבת הצגות קלילות, מצחיקות, הפקות שמדברות על החיים ולא ממש להיכנס לדברים הכבדים, אלא לדבר לעם. אני אוהבת דברים שהם יותר פשוטים לעיכול, אולי זה קשור לגיל אולי זה ישתנה". 

   

  "אני עם אשתך גמרתי" - ו', 31.12, בשעה 22:30 באולם יד למגינים בקיבוץ יגור; מוצ"ש, 1.1, בשעה 21:30 בהיכל התרבות בעפולה; ו', 7.1, בשעה 22:00 באולם שילר ברחובות; מוצ"ש, 8.1, בשעה 21:30 בהיכל התרבות בבת-ים; ו', 14.1, בשעה 22:00 בתיאטרון חולון

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תחרות מלכת היופי. תחילת הדרך
  צילום: זיו קורן באדיבות "לאשה"
  בוהדנה ואילנית לוי. משתפות פעולה בעשייה טלוויזיונית ומוזיקאלית
  לאתר ההטבות
  מומלצים