שתף קטע נבחר

צילום: איי פי

תאילנד: התינוק השבדי התאחד עם המשפחה

הנס ברגסטרום, התינוק שתמונתו פורסמה לאחר שאושפז בבית החולים בפוקט, כשמשפחתו נעדרת, נפגש עם דודו ועם סבתו אולם אמו עדיין נעדרת בעקבות האסון. ילדים נוספים מחפשים את הוריהם

התינוק השבדי שנמצא יושב לבדו על כביש בפוקט שבתאילנד, ואושפז בבית החולים כשהוריו נעדרים, התאחד היום (ג') עם כמה קרובי משפחתו, אולם אמו עדיין נעדרת.

 

 

התינוק, הנס ברגסטרום, ניצל ביום ראשון מגלי הצונמי ששטפו את אתר הנופש בו שהה עם משפחתו. הוא נחבל קלות ונפגע בראותיו מהמים. כך דיווחו גורמים בבית החולים. תמונתו של הנס, בן שנה ושמונה חודשים, פורסמה בתקשורת על ידי בית החולים הבינלאומי בפוקט, שביקשו סיוע בזיהויו. בעקבות זאת זיהה את התינוק קרוב משפחה באירופה ויצר קשר עם בני משפחתו ששוהים בתאילנד.

 

בעקבות זאת התאחד הנס עם דודו וסבתו. דודו סיפר כי אביו של הנס וסבו מאושפזים בבית חולים אחר בתאילנד, במרחק כמה שעות נסיעה. עוד סיפר הדוד כי הנס החליק מידי סבו, כשהמשפחה נאבקה בגלים שהציפו את אתר הנופש.

 

ילדים רבים נוספים איבדו את הוריהם בעת השטפונות האדירים. בין היתר פרסם בית החולים בפוקט תמונה נוספת של ילדה בת 10, סופיה מישל מגרמניה. הילדה צולמה כשעל פניה חתכים וחבלות הורי הילדה שנעדרים הם נורברט ואדלטראוד מישל.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
הנס התאחד עם הדוד
צילום: איי פי
צילום: איי פי
סופיה מישל מגרמניה. מחכה להורים
צילום: איי פי
צילום: רויטרס
ילד בן 3 מסינגפור וסבו בבנגקוק
צילום: רויטרס
מומלצים