שתף קטע נבחר

עמיר כהן, מורה מרמת השרון, חשוד באונס תלמידה

צעירה בת 25 החליטה לשבור את קשר השתיקה: היא סיפרה לחוקרי המשטרה על מפגשים שקיימה עם מורה צעיר בהיותה בחטיבת-הביניים. היחס החם והאכפתי מצידו הפך לניצול מיני מתמשך. המורה נעצר והכחיש את המיוחס לו, אולם מתלוננת נוספת כבר נמצאה. הערב הותר לפרסום: מדובר בעמיר כהן, מורה בן 33

במשך שלוש שנים נפלה תלמידה מהרצליה קורבן לאונס ומעשים מגונים מצד המורֵה - כך חושדים במשטרת גלילות, בעקבות תלונה שהגישה התלמידה לשעבר, כיום בת 25. הערב (יום ד') הותר לפרסום כי החשוד הוא עמיר כהן, בן 33, תושב רמת השרון.

 

לפני שבועיים התייצבה הצעירה בתחנת המשטרה. לחוקרים סיפרה כי החליטה לשבור את שתיקתה ולחשוף את הסיוט, שמעיק עליה כבר שנים רבות.

 

המתלוננת סיפרה כי בהיותה תלמידה בחטיבת-ביניים בעיר, נוצרו בינה לבין המורה קשרים מיוחדים וטובים, אם כי לא רומנטיים. המורה הצעיר היה חביב ועוזר וגילה אכפתיות, כך העידה באוזני החוקרים. ואולם, ה"אכפתיות" הפכה למשהו אחר לגמרי.  

 

המורה כהן, טענה הצעירה, נהג להגיע לביתה, לאסוף אותה ברכבו ולצאת עמה לטיולים. את הפגישות ניצל לביצוע מעשים מגונים בגופה. באחד המקרים, כאשר שהו יחד בבית-מלון בעיר, אנס אותה.

 

בעקבות תלונת הצעירה נפתחה חקירה סמויה נגד כהן, ובמהלכה אותרה צעירה נוספת, אשר התלוננה כי המורה קיים יחסי מין גם איתה בהיותה בת 15.

 

אתמול הוחלט להפוך את החקירה מסמויה לגלויה. שוטרי משטרת גלילות הגיעו לביתו של המורה  כהן ועצרו אותו. בחקירתו הוא הכחיש את המיוחס לו.

 

במשטרת גלילות אומרים כי לפי החשד, המורה ניצל את הקשר הטוב שהיה לו עם התלמידות ואת האמון שהן נתנו בו, ואפשר שנערות נוספות נפלו קורבן למעשיו. 


פורסם לראשונה 01/02/2005 09:02

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
כהן. ניצל את האמון
צילום: אבי כהן
מומלצים