שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  קו-אופ ירושלים רכשה סניף של ויקטורי בבית שמש
  לאחרונה רכשה את רשת ספיר, והפכה בכך לרשת השיווק הפרטית הגדולה בארץ

  רשת המזון הפרטית קו-אופ ירושלים מתרחבת. הרשת חתמה על הסכם לרכישת סניף של רשת ויקטורי בבית שמש, שהיקף המכירות שלו הסתכם ב-2004 בכ-30 מיליון שקל. כך נודע ל"ידיעות אחרונות". הרכישה מאפשרת לרשת הירושלמית דריסת רגל ראשונה בבית שמש.

   

  מדובר בחנות בשטח של 900 מ"ר, בדמי שכירות נמוכים של 11 דולר למר. קו-אופ ירושלים תשלם לויקטורי כ-10,000 דולר בחודש למשך 10 שנים עבור העברת הפעילות והזכויות בסניף, שיפעל תחת קו-אופ ירושלים.

   

  הצעד של קו-אופ ירושלים הוא חלק ממדיניות של הרשת להתרחב באמצעות מיזוגים ורכישות, במטרה להפוך לרשת ארצית. על פי ההערכות השוררות בשוק, צפויים מיזוגים בין רשתות פרטיות, כדי לצבור עוצמה מול הרשתות הגדולות.

   

  בחודש האחרון השלימה קו-אופ ירושלים את רכישת רשת המזון הפרטית ספיר, שבבעלות האחים אבינעם ואורן ספיר, תמורת 2.5 מיליון שקל בשנה למשך 10 שנים. היקף פעילותה של ספיר עמד ב-2004 על למעלה מ-100 מיליון שקל והיא הפעילה כ-5 סניפים באזור ירושלים.

   

  בכך הפכה רשת קו-אופ ירושלים, שנמצאת בבעלות אגודה שיתופית הנושאת בשם זה, לרשת הפרטית הגדולה בארץ מבחינת מספר הסניפים. היקף פעילותה המאוחד
  (כולל ספיר) מגיע ללמעלה מ-700 מיליון שקל. לרשת המאוחדת כ-24 סניפים,  הפרושים בין בית שמש למעלה אדומים. את קו-אופ ייצג ברכישת סניף ויקטורי משרד עוד עופר פיינשטיין.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים