שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  זהירות, ספוילר

  אתר "סופטוב" מציע לגולשים הסקרנים לגלות כיצד מסתיימים הסרטים, מבלי לצפות בהם. למרות הרעיון הנחמד, כרגע מדובר באתר דל בתכנים, כאשר גם התקצירים שמפורסמים בו אינם זהים ברמתם, ולא כולם כוללים את סוף הסרט המסוקר

  מאחורי אתר סופטוב עומד רעיון שייראה לרבים מוזר ובלתי מתקבל על הדעת. האתר מציע לגולשים לגלות זה לזה את סופם של סרטי קולנוע שונים, חדשים וישנים כאחד, כדי לחסוך להם זמן ולמנוע מהם לצפות בסרטים שאכזבו אותם.  

   

   בשלב זה, האתר אינו כולל תכנים רבים, וחלק מהחדשות, המדריכים והפורומים הכלולים בו כלל אינם נוגעים לסרטים, או לסופים שלהם, אבל נראה

  כי אם הגולשים באמת ימצאו בו עניין, הוא עשוי לספק פתרון חדשני למדי לבעיה של צופים ומתלבטים רבים.  

   

  מצד אחד, האתר עשוי להתגלות כספוילר של סרטים רבים, בעיקר כשמדובר בז'אנרים כמו פעולה או מתח. במקרים כאלה, ידיעת הסוף מעקרת את כל העניין מגוף הסרט ומפחיתה את ההנאה לרמה אפסית. מצד שני, השירות אינו שונה בהרבה מחנויות ספרים המאפשרות לקונים לעלעל בדפי הכותרים ללא הפרעה, כולל האחרון שבהם, בטרם ירכשו. במילים אחרות, מי שלא רוצה לגלות את הסוף - שלא יקרא. נוסף על כך, ייתכן שחובבי הסופים הטובים (או הרעים לצורך העניין) יבחרו לצפות בסרט זה או אחר דווקא משום שהם יודעים כיצד הוא מסתיים.

   

   

  רק 10 סרטים

   

  כרגע מפורסמים באתר 10 סיקורים בלבד, הכוללים סרטים ישראלים, אמריקניים, ישנים, חדשים, קומדיות רומנטיות, סרטי מתח, סרטי פעולה ועוד. רמתם של הקטעים, שמפורסמים על ידי הגולשים, לאחר שעברו תחת עינם של מפעילי האתר, אינה אחידה, ולא בטוח שכולם ישביעו את סקרנות הגולשים.

   

  יתר על כן, כמה מהקטעים כלל אינם כוללים את סופו של הסרט, אלא מעין תקציר כללי שמזכיר את זה שזמין בעיתונים, אתרים או אפילו על גבי עטיפות הסרטים עצמם. בפורומים ניתן למצוא ביקורת (כרגע אחת בלבד) על סרטים, עטיפות לתקליטורי DVD, הזמינות להדפסה, שאלות ואפשרות להגיב למדורי האתר.

   

  בשורה התחתונה, הרעיון המקורי שמאחורי סופטוב עשוי למשוך חובבי קולנוע שסקרנותם גוברת עליהם, או צופים שרוצים לדעת אם הבינו אותו כהלכה. מנגד, העיסוק הפרטני דווקא בסוף עלול להרחיק ממנו גולשים רבים, שמתעניינים במכלול הסרט, דווקא כשהרשת הישראלית משוועת לאתר בנוסח IMDB האמריקני.

   

  אם מפעילי "סופטוב" לא ישכילו להעלות את רף הכניסה של הקטעים המפורסמים – הוא עלול ללכת בדרכם של אתרים רבים אחרים, ולהעלות אבק בשרת. (רוני שני).

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים