שתף קטע נבחר

נציג YAHOO: נקים עד סוף השנה פורטל בעברית

תמיר אשל: כבר כיום אפשר לבצע ביאהו חיפושים וצ'אט בעברית; אנו מתחרים בוואלה ללא מאמץ

בכוונת חברת יאהו להקים פורטל ישראלי בעברית עד סוף השנה, כך אמר אמש (יום ג') נציג החברה במזרח התיכון, תמיר אשל, ל- ynet. ליאהו נציגות בישראל במגדלי התאומים ברמת גן, ובכוונתה לעבור בקרוב למשרדים מרווחים יותר.
"בעבר כבר פורסם כי יאהו לא התכוונה להקים פורטל בעברית. ואולם הדברים השתנו", הסביר אשל. "עברנו לכפיפות הנהלת יאהו באירופה, ואנו זוכים כיום לתשומת לב רבה יותר. מסתכלים עלינו יותר בציפייה, ועד סוף השנה יופעל אתר של יאהו בעברית", אמר.
תמיר מציג יתרונות שיש ליאהו לקראת הכניסה לשוק המקומי: "יאהו יכולה להחליט ולפעול היכן שרק תרצה. כל המערכות כבר קיימות, ויאהו תומכת כבר היום בעברית: מנוע החיפוש שלנו תומך בעברית, ואפשר למצוא אתרים ביאהו על ידי הקשת אותיות בעברית. 'יאהו קלאבס' והצ'אטים תומכים בעברית, ואפילו שירות ה- E-Mail תומך חלקית בעברית. בעקבות כניסת השפה העברית לסטנדרטים הבינלאומיים, התמיכה בעברית ביאהו רק תלך ותשתפר".
תמיר מגלה לראשונה כיצד יראה האתר בעברית: "הפורטלים של יאהו בנויים משיתופי פעולה בתכנים, ואפשר לראות זאת באתר החדש של יאהו בהודו. מדובר בשילוב תכנים לעומק, ולא רק בהעברת גולשים ממקום למקום. באתר באנגליה, למשל, אפשר להגיע למודעות לוח מישראל".
יאהו, כך מסביר אשל, פעילה וותיקה בישראל בפרסום באינטרנט ומזמינה כל סקר אפשרי על הרייטינג של האתרים השונים בישראל: "אנו נעזרים בכל חברות הסקרים, ואף יזמנו את הכנסת חברות האינטרנט הישראליות לסקר TGI המספק למפרסמים מידע על שימושים צולבים במדיה. מי שטרח להסתכל בסקר מצא את יאהו תמיד במקום הראשון או השני. אנו במרוץ צמוד עם וואלה מבלי כל מאמץ מצידנו. אם נשתדל יותר נדע לשמור על מקומנו".
יאהו משווקת שירותי פירסום לחברות ישראליות בשיטת דומיין טרגטינג, המאפשר חשיפה לפי המדינה ממנה בא הגולש או לפי פרופיל גולש, ושיטה זו תיושם בפורטל בעברית.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון ידיעות אחרונות
יאהו. פולשים למחשב הציוני
ארכיון ידיעות אחרונות
מומלצים