שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מסודי: אעבוד קשה כדי לחזור להרכב סכנין
  הנהלת בני סכנין מתלבטת לגבי המשך הקשר עם השחקן, שסופסל בניצחון על הפועל פ"ת. בקבוצה מחכים לתשובת ההתאחדות לבקשה לארח את משחקי הרדיוס בבית שאן או הרצליה

  הנהלת בני סכנין מקווה שההתאחדות לכדורגל תאשר להם לארח את שני משחקי הרדיוס שנותרו לקבוצה באצטדיון בבית שאן או לכל היותר באצטדיון העירוני בהרצליה. בשבוע שעבר שלחה ההנהלה מכתב להתאחדות, בו ביקשה לקצר את מרחק הרדיוס שנפסק להם מ-120 ל-90 ק"מ.

   

  בסכנין העריכו שההתאחדות תיענה בחיוב. חבר ההנהלה, נור גנטוס, אמר: "שההתאחדות לא תיקח מטר ותמדוד לנו מדויק, מה עוד שצריך למדוד את המרחק מסכנין ולא מחיפה. המרחק עד ראשון למשל הוא 119 ק"מ אז שלא ייצא מצב שיגידו לנו שגם שם זה לא בסדר".

   

  בקבוצה מתלבטים באשר להמשך הקשר עם הקשר, אלן מסודי. בשבת ספסל איל לחמן את הקשר הכשרוני בשל חוסר שביעות רצון מהתנהגותו. מצד שני, בסכנין מעריכים את יכולתו המקצועית הגבוהה.

   

  חלק מכרטיס השחקן של מסודי שייך לקבוצה, וחברי ההנהלה מתכוונים לבחון את המצב עד לסיום העונה, בטרם יחליטו לגבי עתידו. מסודי אמר ל-ynet: "אני עוד לא יודע אם אמשיך בבני סכנין בעונה הבאה. העונה הזאת נגמרה, אתה לא יכול לדעת עדיין מה יקרה מחר, אז אי אפשר עוד לדבר על העונה הבאה.

   

  "אין לי שום בעיה עם המאמן, אז אם הוא מחליט שאני לא משחק אני מקבל את זה. אני מדבר עם איל לחמן, הוא מכבד אותי ואני אותו. אעבוד קשה כדי שאחזור לשחק במשחק הבא והכי חשוב שנבטיח את ההישארות שלנו בליגה."

   

  יושב ראש בני סכנין, מאזן גנאים, הציע לאיש העסקים סולימאן אל דיאב התומך בקבוצה להצטרף להנהלה בכל תפקיד שיבחר. כך גילה מגזין הספורט בשפה
  הערבית "הדף". אל דיאב השיב לגנאים כי יעזור לקבוצה ככל שיידרש, והוסיף כי אינו מעוניין לקבל תפקיד רשמי. אל דיאב הוסיף שאם הוא היה הבעלים, לא היה מתאים יותר לתפקיד היושב ראש מאשר מאזן גנאים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים