שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  חדש: מבצע קול הגול
  רוצים לראות את נבחרת ישראל משחקת מול נבחרת אירלנד? חושבים שאתם יותר טובים מכל שדרני הטלוויזיה? צחצחו גרון, קחו אוויר והקליטו בקו הספורט של ynet שער שישראל כובשת. 15 השדרנים המנצחים יעפילו לשלב הגמר ויתמודדו על כרטיסים למשחקים. בהצלחה
  התאריך: 19 במרץ 1989. המקום: איצטדיון רמת גן. ביציעים 45 אלף צופים רוצים לראות את ישראל מנצחת סוף סוף את האוסטרלים הנודניקים, את פרנק ארוק סותם את הפה ואת הנבחרת עולה סוף סוף למונדיאל. זה התחיל טוב, כשאלי אוחנה העלה את ישראל ל-0:1 בפנדל. זה המשיך לא כל כך טוב כשבוני גינזבורג חטף מצ'רלי יאנקוס טיל מ-40 מטר. ומה אתם זוכרים מאותו ערב? נכון – "ככה לא בונים חומה!".

   

  נמשיך. 13 באוקטובר 1993. נבחרת ישראל בקמפיין האירופי הראשון שלה, יוצאת למשחק חוץ מול צרפת בפארק דה-פראנס. לא משהו משמעותי עבורנו חוץ מקצת
  כבוד, אבל הצרפתים חייבים לנצח כדי לעלות למונדיאל. את תוספת הזמן אף אחד לא ישכח. רוני רוזנטל פותח מבערים באגף שמאל, שולח מסירה למרכז הרחבה וראובן עטר מגיע בריצה ושולח פצצה לרשת העליונה. 2:3 היסטורי ובעיקר היסטרי. עד היום מה שזוכרים מהמשחק ומה שמקשט כל פרומו למפגשים בין הנבחרות אלו הצרחות של מאיר איינשטיין, ה"מאיר תירגע" של אבי רצון, מיתרי הקול שלא עמדו בהתרגשות.

   

  ב-26 בחודש תשחק ישראל באיצטדיון רמת גן מול אירלנד. לקראת האירוע הגדול יש לכם הזדמנות להוכיח שגם אתם נולדתם להיות שדרים, שהמיקרופון הוא חלק בלתי נפרד מכם, שעמדת השידור באיצטדיון היא הבית השני שלכם ובנוסף גם לזכות בכרטיסים למשחק. מבצע "קול הגול" מאפשר לכם לשדר שער של נבחרת ישראל, על-פי הדמיון הפרוע שלכם, וגולשי ynet יחליטו האם אתם מספיק מלהיבים, מרגשים ומקצועיים.

   

  צחצחו את הגרון, קחו הרבה אוויר לנשימה והתקשרו עכשיו לקו הספורט 054-7-500-500 שם תתבקשו לתאר ב"שידור חי" שער שכובשת הנבחרת מול אירלנד. מתוך כל המשתתפים תבחר חברת "טל-ליין", מפעילת המבצע, את 15 השדרים שיעפילו לגמר. החל מ-18 במרץ יעמדו השדרים הנבחרים לשיפוטכם בגמר "קול הגול", בו תוכלו להאזין לכל אחד מהם ולהצביע עבור מי שהכי עשה לכם את זה. השישה שיקבלו את מירב הקולות יזכו בכרטיס זוגי למשחק הנבחרת מול אירלנד. אז למה אתם מחכים - זה הזמן שלכם, התקשרו והשמיעו את "קול הגוווווווווווווווווווווווול".

   

  לחצו כאן לדף המבצע

   

   

  לפנייה לכתב/ת
  צילום: ראובן שוורץ
  נבחרת ישראל. מגיעים לעודד ברמת גן
  צילום: ראובן שוורץ
  צילום: רויטרס
  נבחרת אירלנד. קרב על המונדיאל
  צילום: רויטרס
  מומלצים