שתף קטע נבחר

בן אליעזר: פרס - הבאבא סאלי של הפוליטיקאים

שר התשתיות, בנימין בן אליעזר, מייעד ליו"ר המפלגה, שמעון פרס, תפקיד של מורה נבוכים. לאהוד ברק הוא מציע "להבין לבד ולפרוש" מהמירוץ לראשות המפלגה. על עצמו הוא מעיד: אני המועמד המתאים

שר התשתיות, בנימין בן אליעזר השתלח אמש (יום ג') ביושב ראש מפלגת העבודה שמעון פרס, ולעג לו על החלטתו להמשיך ולהתמודד על ראשות העבודה. "הבן אדם בן 82, מה יש לו עוד להתמודד? האם הוא צריך להתמודד רק מפני שבסקרים הוא במקום הראשון? הרי תמיד בסקרים הוא במקום הראשון".

 

בן אליעזר, שדיבר בפני פעילים ממפלגת העבודה בחיפה, אמר כי נוכח מעמדו של פרס בעולם, הרי שעליו "להיות כמו הבאבא סאלי של הפוליטיקאים בישראל. הם יעלו אליו לרגל מכל קצוות הקשת הפוליטית והוא ייתן להם עצות ויהיה כמו מורה נבוכים".

 

הוא התייחס גם למתמודד נוסף, אהוד ברק, ואמר כי עליו לעשות חשבון נפש ולראות האם באמת יוכל לנצח את הליכוד  אם ייבחר לעמוד בראשות מפלגת העבודה. "ברק הוא איש חכם, ואני בטוח שהוא יבין לבד ויפרוש עוד לפני תום המירוץ".

 

הוא טען באוזני הפעילים כי הוא האיש המתאים להוביל את העבודה להתמודדות מול הליכוד, וציין כי שמע מפעילי ליכוד שנשארים במפלגה על אף הסתייגותם מדרכה: "משום שהליכוד הוא בית".

 

מדוע מפלגת העבודה איננה בית, שאל השר, וטען כי הוא האיש המתאים לגשר גם על פערים אלו. בהתייחסו לישיבתה של מפלגת העבודה בממשלה אמר בן אליעזר כי הסיבה היחידה לכך היא מחויבותה של המפלגה לסייע בתהליך ההתנתקות, שלא ייצא לפועל ללא חברותה בממשלה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
בן אליעזר. לעג
צילום: אלכס קולומויסקי
צילום: תומריקו
פרס. בן 82
צילום: תומריקו
צילום: אטילה שומפלבי
ברק. יבין לבד
צילום: אטילה שומפלבי
מומלצים