שתף קטע נבחר

צסק"א סירבה להציב בפיינל-פור פרסומת של תדיראן

תדיראן מוצרי צריכה טוענת: רצינו להציב במשחק של מכבי תל אביב בפיינל פור שלט פרסום, אך הקבוצה הרוסית סירבה להציב שלט בשפה העברית

חברת תדיראן מוצרי צריכה טוענת, כי נתקלה בסירוב כאשר ביקשה להציב שלט פרסום במגרש במוסקבה במשחק בין מכבי ת"א לצסק"א, במסגרת משחקי הפיינל פור.

 

תדיראן הכינה שלט עם רקע בצבע צהוב ועליו מופיע לוגו החברה בכחול, תחת הכיתוב "תדיראן קרייר איתכם בפיינל כפור...". לטענתה, הנהלת הקבוצה הרוסית, שרכשה את זכויות הפרסום למשחק מהנהלת היורוליג, אמרה שלא מקובל עליה שהשלט יהיה בצבעי מכבי ת"א. לאחר חילופי דברים ותכתובות שינתה תדיראן את רקע השלט ללבן. לדבריה, גם את השלט הזה דחתה הקבוצה הרוסית וביקשה כי הכיתוב על השלט יהיה אך ורק בשפה האנגלית או הרוסית.

 

ארז אבנר, סמנכ"ל השיווק לשוק המקומי בחברת תדיראן מוצרי צריכה אמר: "אין שום סיבה שלא נפרסם בשפה העברית בה אנו גאים כל כך. מצער מאוד שדבר כזה קורה ערב יום העצמאות ה- 57 למדינת ישראל".

 

לדבריו, "זה קצת תמוה שלאחר חילופי הדברים הרבים בין הצדדים ולאחר שתיקנה תדיראן את הצבעים על השלט לפי בקשת הקבוצה הרוסית, הודיעה הנהלת הקבוצה כי מכרה כבר את כל שטחי הפרסום, ושהצהרת הקבוצה כי היא מעדיפה לפרסם חברות רוסיות בטורניר, מוזרה ביותר."

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוסי רוט
מכבי תל אביב
צילום: יוסי רוט
מומלצים