שתף קטע נבחר

פוטר מהעבודה - והזמין הצתת מכוניות בכירים

המשטרה עצרה עובד עיריית טירה לשעבר, בחשד שהבטיח אלף שקלים לשני מכריו, אם יציתו את מכוניותיהם של עובדים אחרים בעירייה. השניים נעצרו כשברשותם חומרים דליקים, והם אף הודו במיוחס להם

עובד עיריית טירה שפוטר מעבודתו נעצר היום (ד') בחשד כי שלח שני אנשים שיציתו מכוניות של בכירים בעירייה כנקמה על פיטוריו.

 

שוטרי יחידת "אלמוג" שהיו בפעילות שגרתית בטירה, הבחינו בכלי רכב חשוד ועצרו אותו לבדיקה. ברכב היו שני תושבי העיר בני 30, ובחיפוש בו נמצאו שני בקבוקים מלאים בחומר דליק. שני יושבי הרכב נלקחו לתחנת משטרת טייבה לחקירה, בה התבקשו להסביר מה החומר הדליק עושה ברכבם.

 

במהלך החקירה נשברו השניים וסיפרו כי תושב העיר הציע לשלם להם 1000 שקלים בתמורה להצתת מכוניות של בכירים בעירייה. השניים סיפרו כי הם נענו להצעה, הצטיידו בחומר דליק והיו בדרכם לבצע את "העבודה" שהוטלה עליהם. בתום חקירתם הם שוחררו בתנאים מגבילים ובערבות.

 

בעקבות דבריהם של שני החשודים והפרטים שמסרו על מזמין "העבודה" איתרו השוטרים את האיש ועצרו אותו לחקירה, ממנה עלה כי החשוד, שהיה עובד עירייה, פוטר בעקבות תוכנית הבראה שמיושמת בעירייה.

 

על פי החשד, המניע למעשיו הוא נקמה על פיטוריו מעבודתו. הוא העדיף לשכור את שירותיהם של השניים על מנת שלא יחשדו בו לאחר הצתת כלי הרכב. חקירת הפרשה נמשכת.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל אראל, משטרת ישראל
חומרים דליקים (ארכיון)
צילום: יובל אראל, משטרת ישראל
מומלצים