שתף קטע נבחר

עובדת במרכול בת"א: חבר לעבודה אנס אותי

העובדת, שאושפזה בבית החולים, סיפרה כי נאנסה באכזריות, בשעה שהחשוד התנדב להחזירה לביתה. במקרה אחר בגוש דן, התלוננה נערה שחברה לפנימייה אנס אותה, אך הוא טען: "היא חברה שלי ורצתה את זה"

שני מקרי אונס אירעו ביממה האחרונה באזור גוש דן של נערה בת 17 ואישה בת 37. בשני המקרים נעצרו אנשים המוכרים לנאנסות, והיום (ה') מעצרם הוארך בבתי משפט.

 

במקרה הראשון התקבל אתמול דיווח במשטרת מרחב ירקון מבית החולים בילינסון, על כך שאישה הגיעה לטיפול רפואי לאחר שנאנסה באכזריות לילה קודם. שוטרים שהגיעו לבית החולים תיחקרו את האישה, העובדת במרכול בתל אביב ומחקירתה התברר כי ערב קודם הצטרפה האישה לרכבו של חבר לעבודה, דוד מושייב, תושב אזור בן 23, שאחיו, אמיל, נהג בו על מנת שיסיע אותה לביתה בפתח תקווה. לדבריה, במהלך הנסיעה, בעוד האח נוהג ברכב, אנס אותה חברה לעבודה באכזריות, ולאחר מכן החזיר אותה לביתה. האישה, שנזקקה לטיפול רפואי, הגיעה לבית החולים בלינסון, שם אושפזה ובמהלך הלילה אף נזקקה לניתוח.

 

עם קבלת התלונה יצאו אמש חוקרי מרחב ירקון לביתו של החשוד, תושב אזור, שם עצרו אותו ואת אחיו. היום בשעות אחר הצהריים יובאו השניים לדיון בדבר בקשת המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד המרכזי באונס, ואילו אחיו נעצר על אי-מניעת פשע, מאחר ונהג ברכב בעוד אחיו אונס באכזריות את האישה.

 

במקרה אחר התקבלה התקבלה תלונה מנערה בת 17, הלומדת במוסד חינוכי באזור המרכז, על כך שחבר ללימודים, בן 18 אנס אותה. לטענת הנערה, השניים לומדים בפנימייה המשתרעת על שטח גדול. החשוד הגיע אליה, וכאשר היו מחוץ לפנימייה משך אותה לשדה ושם אנס אותה.

 

לאחר קבלת תלונתה של הצעירה, יצאו שוטרים למוסד החינוכי ועצרו את החשוד, שטען כי "היא חברה שלי והיא רצתה את זה".

 

שופט בית משפט השלום בתל אביב, ישי קורן, האריך בשבעה ימים את מעצרו של דוד מושייב החשוד באונס עמיתתו לעבודה. את אחיו, אמיל, שהיה על פי החשד עד לאונס, שיחרר למעצר בית של שבוע, אך השחרור עוכב עד למחר כדי לאפשר למשטרה להגיש ערעור על ההחלטה.

 

עו"ד רפאל רפאלוב, פרקליטו של מושייב ביקש כי האח ישוחרר למעצר בית, אך נציג המשטרה, רס"ר יוסי טל, סירב ואמר כי הוא כבר שיבש הליכי חקירה כשהעלים את תחתוניה המגואלות בדם של הנאנסת, ניקה את הרכב מכתמי הדם הרבים ובנוסף עזר לאחיו ליצור קשר עם הנאנסת ושידל אותה לבל תתלונן נגדו במשטרה.


פורסם לראשונה 05/05/2005 10:56

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עופר עמרם
האחים מושייב בהארכת המעצר
צילום: עופר עמרם
צילום: רוני שיצר
אילוסטרציה
צילום: רוני שיצר
מומלצים