שתף קטע נבחר

שתי חבילות הרחבה ל-Everquest 2

גולת הכותרת של חבילת ההרחבה הראשונה, Desert of Flames, היא זירות הקרב החדשות שיאפשרו לשחקנים להילחם בשחקנים או יצורים אחרים. חבילת ההרחבה השנייה היא בעצם "חבילת הרפתקאות", המוסיפה למשחק משימות

שלשום (ד') הכריזה Sony Online כי שתי חבילות הרחבה למשחק הרשת ההמוני הפופולרי שלה EverQuest 2 נמצאות בפיתוח.

 

גולת הכותרת של חבילת ההרחבה הראשונה, Desert of Flames, היא זירות הקרב החדשות שיאפשרו לשחקנים להילחם בשחקנים או יצורים אחרים, וגם לאסוף ולאמן יצורים משלכם להשתתפות בקרבות. הקרבות הללו יתרחשו בעיר בשם מג`דול, שבהתאם לשמה, היא תציג נוף ומראה ערבי. חבילת ההרחבה תכיל 12 אזורים חדשים לגמרי, כמו המדבר של רו, תאפשר לשחקנים להתקדם עד לדרגה 60, ותספק הרבה אתגרים חדשים לוותיקים עם דרגות גבוהות מרמה 45. החבילה תוצג בתערוכת E3 הקרובה, והיא תופץ עוד השנה.

 

חבילת ההרחבה השנייה היא בעצם "חבילת הרפתקאות", השנייה שיוצאת למשחק, ונקראת The Splitsaw Saga. מדובר בשדרוג שמוסיף למשחק מספר משימות חדשות וסיפור עלילה שלם, ונמכר במחיר מוזל יחסית לחבילת הרחבה של ממש. הפעם, החבילה תכלול הרפתקאות חדשות במערות שבסביבת Splitsaw, וניתן יהיה לגלות בה אתה האמת העומדת מאחורי מוות מסתורי של דרקון. החבילה תתאים לכל השחקנים בדרגות 20 עד 40, ושתים-עשר המשימות שהיא כוללת ישנו באופן דינמי את דרגת הקושי שלהן לפי דרגתו של השחקן. מחירה של "חבילת ההרפתקאות" הזו יעמוד על 7.99 דולרים, ולפי התכנון ניתן יהיה לרוכשה ולהורידה היישר מהרשת ב-28 ביוני.

 

במה מדובר?

 

אם מעולם לא שמעתם על Everquest, כדאי שתתעוררו - משחק הרשת ההמוני המצליח ביותר, הוא הוכיח לעולם על ההצלחה והכסף הטמונים בז`אנר החדש הזה. חברת Sony, לאחר ארבע תוספות, השיקה משחק המשך לעולם המצליח שלה, הכולל מנוע גרפי מתקדם ורמת פרטים שמעולם לא נראתה במשחקי רשת.

 

לאחרונה אף הכריזה Sony Online על שיתוף פעולה הזוי עם חברת `פיצה האט`, המאפשר לכל שחקן EQ2 להקליד בשורת הפקודות "/pizza" ולקבל באופן מידי טופס מקוון בו ניתן למלא בקשת הזמנה, שתגיע בתוך חצי שעה או שהתוספות עלינו. שיטה זו, המאפשרת לכל שחקן לעצור לרגע בין קרבות ואתגרי העולם הדמיוני על מנת להזמין פיצה, בהחלט עשויה לעורר גיחוך קל. עם זאת, לשיתוף הפעולה של חברות הפצה עם מפרסמים דווקא יכול להיות צד חיובי.

 

בהנחה שהפרסומות יישארו מתונות כמו ההצעה הנ"ל, ולא יידחפו בכוח, ההכנסה הצדדית עשויה לגרום למפיצות להוריד במידה מסוימת את מחירי המנוי למשחקי ה-MMORPG ובכך לרצות שחקנים רבים. שלא לדבר על כך שבעצם, קיצור הדרך הזה אל הפיצה הוא רעיון לא רע. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מתוך Lords of Everquest
אתר המשחקים Vgames
מומלצים