שתף קטע נבחר

בקרוב: Demonik - גם משחק וגם סרט קולנוע

חברת המשחקים Tiger Hill Entertainment, עומדת להפיץ ביחד עם Majesco משחק פעולה-אימה חדש בשם Demonik, לצד יציאתו של סרט המבוסס על המותג לאקרנים

על פי ניסיוננו המר, כדאי לחשוד במשחקים אשר מבוססים על מותג של סרט קולנוע, וגם בסרטים המבוססים על משחק. אך מה עם משחק וסרט אשר מתוכננים באופן מקביל כבר מהשלב הראשוני ביותר? נדמה כי הגישה הזאת הפכה רווחת לאחרונה בתעשייה.

 

חברת המשחקים של במאי סרטי הפעולה הנודע ג`ון וו, Tiger Hill Entertainment, עומדת להפיץ ביחד עם Majesco משחק פעולה-אימה חדש בשם Demonik. הפצת המשחק תעשה לצד יציאתו של סרט המבוסס על המותג לאקרנים. גם האחראי הראשי על כתיבת המשחק מגיע מתחום הקולנוע: קלייב בארקר, שכתב וביים, בין השאר, את הסרט Hellraiser.

 

קלייב, סופר אימה ידוע, גם היה אחראי על הצד העלילתי של הכותר Undying - הוא זה שייקח פיקוד על עלילת Demonik, עיצוב הדמויות בו, בימוי המשחק ובחירת המדובבים. ייתכן גם שקלייב יהיה זה שיכתוב ויביים את הסרט.

 

פרטים על עלילת הסרט/משחק עוד לא נחשפו, אך ידוע כי זהו יהיה משחק אימה בו נגלם את ה"איש הרע האולטימטיבי", שזורע אימה באמצעות כלים ויכולות מרהיבים. "Demonik יציע חוויית משחק אינטנסיבית. אני נהנה מאוד להעשיר את עולם המשחק ו`לצחצח` את הדמויות עד שהן זורחות", אומר בארקר. 

 

המשחק עתיד להגיע לחנויות בשנת 2006 ויפותח על ידי Terminal Reality. הוא צפוי לצאת בגרסאות למחשב האישי, ל-Xbox 360 וכנראה גם ל-PS3.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
demonik. גם משחק וגם סרט
vgames.co.il
מומלצים