שתף קטע נבחר

האם הודתה: "הרגתי את התינוק כדי שלא יבכה"

הודאה מזעזעת: בת 20 מערוער הודתה כי רצחה בסוף ינואר את תינוקה, זמן קצר לאחר שנולד. היא הסבירה: "לא רציתי שאמא שלי תשמע אותו בוכה". ההודאה באה לאחר שגופת התינוק הוצאה מהקבר והפתולוגים קבעו כי נרצח בחניקה. הסבתא חשודה בסיוע לאחר הרצח

"הרגתי את התינוק, כי לא רציתי שאמא שלי תשמע אותו בוכה". כך אמרה היום (ג') צעירה בת 20 מערוער, שהודתה ברצח תינוקה ביום בו נולד. יחד עמה נעצרה גם הסבתא, החשודה בסיוע לאחר הרצח. מעצר השתיים הוארך בשישה ימים.

 

הפרשה החלה לפני כארבעה חודשים, כאשר האם הרווקה הגיעה לבדיקה אצל רופא בעיירה. זה אבחן שהיא נושאת ברחמה ולד, ונמצאת בחודש התשיעי להריונה. הוא דיווח על כך לבני משפחתה. הסבתא המיועדת זעמה ובני משפחתה פנו אל האב ותבעו ממנו לשאת את הצעירה בתוך שלושה ימים. הצעיר, בן דוד, הכחיש שהוא האב.

 

כעבור זמן קצר, ב-28 בינואר השנה, נולד התינוק. מייד לאחר מכן, כך חושדת המשטרה, רצחה האם הצעירה את התינוק בן יומו. היא עשתה זאת על פי החשד בסיועה של הסבתא. בתוך כך נודע לסב הקורבן על מות התינוק. הוא מיהר למשטרה ותבע שיוציאו את נכדו מהקבר, לא בגלל שחשד כי התינוק נרצח, אלא כדי לקבוע את זהות אביו. רק לאחר פנייתו למשטרה, עלה חשד שמדובר במוות בלתי טבעי והגופה הוצאה בצו בית המשפט.

 

המכון לרפואה משפטית ביצע נתיחה של הגופה. הפתולוגים קבעו שמדובר ברצח בחניקה. שלשום הגיעו התוצאות החד-משמעיות לידי צוות החקירה המיוחד בראשותו של סנ"צ יוסי תורג'מן, מפקד יחידת התשאול במרחב. אתמול נעצרו האם הצעירה והסבתא כחשודות ברצח. היום נשברה האם בחקירתה והודתה ברצח, גם "בגלל הבושה", לדבריה.

 

סנ"צ תורג'מן אמר ל-ynet: "מדובר במקרה מהמזעזעים שחקרנו. זהו פענוח של פרשת רצח שלא יכולנו לדעת עליה, אילולא התלונה של הסב. האם הצעירה חשודה ברצח ואימה בסיוע. לאחר קבלת ההודאה של האם היום, נדמה שיש בידינו די ראיות להגשת כתב אישום נגד השתיים", אמר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים