שתף קטע נבחר

טלטלה בחברת-חשמל: 3 תפקידי ניהול בכירים מתפנים

יעקב רזון, מנכ"ל החברה, יסיים את תפקידו בסוף יולי. מנהל השיווק בחברת-חשמל, דוד בולר, הודיע על כוונתו לפרוש בקרוב וסמנכ"ל השיווק והלקוחות, ליאור זרנקין, הודיע על פרישתו לגימלאות

שורה של שינויים, שאינה זכורה זה שנים, צפויה בקרוב בצמרת חברת-חשמל. 2 בעלי תפקידים בכירים פורשים מהחברה ובכיר נוסף יקודם למשנה למנכ"ל. שינויים אלה מצטרפים לבחירת מנכ"ל חדש לחברה במקום יעקב רזון, שיסיים את תפקידו בסוף יולי.

 

ל"ידיעות אחרונות" נודע כי בישיבת הנהלת חברת החשמל, שנערכה בשבוע שעבר, הוחלט כי מנהל אגף כוח אדם בחברה,

שמואל אדם, ישמש מעתה משנה למנכ"ל.

 

ההחלטה תועבר לאישור הדירקטוריון בישיבתו הקרובה. מנהל השיווק בחברת-חשמל, דוד בולר, הודיע על כוונתו לפרוש בקרוב וסמנכ"ל השיווק והלקוחות, ליאור זרנקין, הודיע על פרישתו לגימלאות.

 

זרנקין יישאר בתפקידו עד למינוי מנכ"ל חדש לחברת-חשמל. רוב מנהלי האגפים והסמנכ"לים בחברת-חשמל מכהנים בתפקידיהם במשך שנים, עד ליציאה לגימלאות, והתחלופה בצמרת החברה אינה גדולה.

 

לא מן הנמנע כי לתפקידים שיתפנו ימונו אנשים חיצוניים ולאו דווקא אנשים שיקודמו מתוך החברה. ההערכה היא כי שינויים אלה יזרימו דם צעיר וחדש לצמרת החברה. על-פי הערכות, איוש התפקידים ייעשה רק לאחר בחירת מנכ"ל חדש לחברה בשבועות הקרובים, בעקבות פעילותה של ועדת האיתור למנכ"ל.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
חברת חשמל. חילופים בצמרת
צילום: גבי מנשה
מומלצים