שתף קטע נבחר

עסקת ענק לאגד: רכשה 20 אוטובוסים ב-20 מיליון ש'

אגד תיור ונופש, חברה בת של אגד, רכשה 20 אוטובוסים חדישים מסוג וולוו בשווי של 20 מיליון שקל מחברת מרכבים, שייכנסו למערך השירות שלה מיוני השנה

עסקת ענק לאגד תיור ונופש, חברה בת של אגד: החברה רכשה 20 אוטובוסים חדישים מסוג וולוו בשווי של כ-20 מיליון שקל מחברת "מרכבים". האוטובוסים מיועדים לשימוש בענף תיירות הפנים והחוץ ויופעלו בהדרגה החל מחודש יוני השנה. 

 

את הרכישה ביצעה החברה במסגרת מהלך אסטרטגי להצטיידות וחידוש צי האוטובוסים שלה. מדובר באוטובוסים חדישים בעלי מפרט עשיר המיוצרים מפלדת אל חלד. כמו כן צוידו האוטובוסים בחגורות בטיחות לכלל הנוסעים ואובזרו במערכות מיזוג ותאורה מתקדמות, וכן במערכות וידאו ואודיו חדישות לנוחיות הנוסעים. דגם האוטובוס הנרכש שנקרא "אפולו", זכה לאחרונה בפרס ראשון בתערוכת העיצוב שנערכה מטעם משרד התעשייה והמסחר.

 

איציק יואל, יו"ר חברת "אגד תיור ונופש", אמר כי "מהלך ההצטיידות בוצע על בסיס הצפי לגידול בתנועת התיירות הנכנסת ובתיירות הפנאי בישראל לאחר כשלוש שנות אינתיפאדה. בכוונתנו להוביל את תחום שירותי התיירות, ועל מנת לממש יעד זה השקנו לאחרונה מרכז הזמנות חדיש והצטיידנו באוטובוסים החדישים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ה"אפולו" של אגד: חלק ממהלך אסטרטגי
מומלצים