שתף קטע נבחר

חברת זנד הישראלית חתמה על שת"פ עם אורקל

במסגרת שיתוף הפעולה יפתחו החברות את מנוע זנד, שישמש את אורקל להעמקת האינטגרציה בין מסדי הנתונים שלה לבין סביבת ה-PHP שנתמכת על ידי זנד

חברת זנד הישראלית, מפתחת שפת ה-PHP, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם אורקל, במסגרתו יפתחו החברות את מנוע זנד עבור אורקל. בשנה האחרונה חתמה זנד על הסכמי שיתוף פעולה גם עם אינטל, יבמ ו-SAP.

 

שפת PHP היא שפת ווב בקוד פתוח, המשמשת לפיתוח יישומים, ונחשבת לאחת השפות הנפוצות והצומחות ביותר עבור מפתחי ווב. מנוע זנד ישמש את אורקל להעמקת האינטגרציה בין מסדי הנתונים שלה לבין סביבת ה-PHP שנתמכת על ידי זנד.

 

במסגרת שיתוף הפעולה תציע זנד לאורקל תמיכה ועדכונים למוצר המשותף. בנוסף, תשיק אורקל מרכז למפתחי PHP על גבי הרשת הטכנולוגית שלה, שיספק משאבים טכניים למפתחים העושים שימוש הן ב-PHP והן במסדי הנתונים של אורקל.

 

מנכ"ל זנד, דורון גרסטל: "יותר מ-20% מלקוחותיה של זנד מפתחים יישומים תוך שימוש במסדי הנתונים של אורקל. השותפות עם אורקל תספק לכל המפתחים הללו גישה לכל הפתרונות הנדרשים כדי לבנות ולהטמיע יישומים עסקיים".

 

זנד הוקמה ב-1999 על ידי זאב סורסקי, אנדי גוטמנס והמנכ"ל דורון גרסטל. בין לקוחותיה נמנים אלפי ארגונים, ביניהם לוסנט, נורטל, לופטהאנזה, HP, ספרינט ואוואיה. החברה פועלת מרמת גן ומקליפורניה, ומעסיקה כ-60 עובדים.

 

זנד גייסה מאז הקמתה כ-16 מיליון דולר ממשקיעים, ביניהם וולדן ישראל, SFKT, אינדקס ונצ'רס, אזור ונצ'רס, אינטל וסאפ. כמו כן מושקע בחברה שמעון אקהויז, שייסד את ESC מדיקל (לומניס) וסינרון.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים