שתף קטע נבחר

נייס תבצע פרוייקט למניעת טרור בבולטימור

מערכות הווידאו הדיגיטלי וניתוח התוכן של נייס יתמכו במערכות למניעת טרור בארה"ב של חברת M.C.Dean האמריקנית

נייס מערכות הודיעה היום כי נבחרה על ידי M.C.Dean, אחד מהאינטגרטורים של מערכות האלקטרוניקה המובילות בארה"ב, לספק פתרונות וידאו דיגיטליים לפרוייקט למניעת טרור הכולל התקנה, תפעול ושירות של מערכת מצלמות ווידיאו במעגל סגור (CCTV), באזור בולטימור.

 

הטכנולוגיות של נייס יתגברו את מערכות האבטחה ומצלמות ה-CCTV באזורים ציבוריים הכוללים קווי רכבת, בנייני ממשלה ומוסדות תרבות. הרשת היא חלק מאסטרטגיה כוללת באזור בולטימור לשיפור שיתוף הפעולה האזורי למניעת טרור. 

 

צוותי האבטחה, שיעבדו עם הפתרונות נייס הכוללים שידור, הקלטה ויכולות ניתוח תוכן, יקבלו התרעות בזמן אמת על איומים פוטנציאליים.

 

מרווח הזמן שבין האיתור להתרעה ישודר אוטמטית ויאפשר לצוות לחקור את המקרה, להבין את ההקשר והסיבה וחשוב מכל, להחליט באיזו פעולה לנקוט. הניהול וההערכה הפרו אקטיביים של התרעות הקשורים לאיום הפוטנציאלי יאפשרו לצוות האבטחה של בולטימור לצפות פרצות באבטחה ולשפר את זמן התגובה.

 

רט ווד, מנכ"ל מחלקת אבטחה ואלקטרוניקה ב M.C.Dean אמר כי "נייס מספקת לחברה פתרון מלא המשלב לא רק את מערכות השליטה במצלמה ויכולות הקלטה, אלא גם יכולת ניתוח תוכן המאפשרת ניטור וניהול מספר גדול של מצלמות ביתר יעילות תוך הבחנה בין פעילויות לא שגרתיות לבין אירועים שבשגרה".

 

 

M.C.Dean היא חברה אמריקנית העוסקת בתכנון, התקנה ואינטגרציה של מערכות מורכבות בתחומי ביטחון פנים (Home Land Security), אלקטרוניקה, חשמל וטלקומוניקציה. לחברה 1600 עובדים ו-11 משרדים במרכז ודרום מזרח ארה"ב ובאירופה. החברה מבצעת אינטגרציה של מערכות נייס במספר פרוייקטים נוספים באזור וושינגטון הבירה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים