שתף קטע נבחר

גילויים חדשים על Tabula Rasa

מפתחי Tabula Rasa, אולי משחק התפקידים ההמוני המבטיח ביותר שנמצא בפיתוח, משחררים פרטים ראשונים על השינוי הגדול שחל בו

סיר ריצ`ארד גאריוט הוא אחד מעמודי התווך של משחקי התפקידים על המחשב האישי, וברקורד שלו סדרת Ultima המפוארת. בשנים האחרונות הוא עובד בפרופיל נמוך יחסית על משחק תפקידים מרובה משתתפים מאסיבי בשם Tabula Rasa (לוח חלק בלטינית), שהיה עד כה משחק שכמעט דבר לא נחשף על עלילתו.

 

לפני כחודש נמסר באופן מוזר כי צורת המשחק השתנתה כליל, ובתהחשב בכך שלא ידענו מה היתה מלכתחילה, ההודעה נשאה משמעות מסתורית למדי. היום ומחר אנחנו הולכים להיוודע לאופיו החדש של המשחק, עם מבול של פרטים על הלוח החלק של גאריוט, והנה הפרטים הראשונים שמבצבצים כבר היום:

 

המשחק יתרחש בעתיד הרחוק, בעולם מדע-בדיוני בו מלחמה עיקשת ובלתי פוסקת נערכת בין גזע חייזרים בדלני ושאפתן לבין קבוצות מורדים מאורגנות, שנשלחו לעצרם. המשחק משלב בין לוחמה מגוף ראשון לבין משחקיות תפקידים שמטמיעה את השחקן בעולם המשחק, כך ששחקן בודד יכול להשפיע משמעותית על תוצאת הקרב המתרחש סביבו.

 

המורדים מחזיקים בארסנל נאה של נשקים עתידניים ואביזרי חבלה חזקים, וגם בכוח מיוחד הנקרא "הלוגוס". תפקידם של השחקנים (שכעת ככל הנראה יכולים לגלם רק את המורדים) הוא להפעיל את מירב יכולות החמקנות, הזריזות והערמומיות בהתמודדם מול האויב החייזרי החזק והכבד מהם.

 

אולי זה רק אני, אבל ריח עז של מלחמת הכוכבים מיתמר באוויר. ג`ורג` לוקאס הולך לתבוע מישהו.

 

עוד באתר Vgames לקראת תערוכת המשחקים E3:

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים