שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  "אם אבא יכעס - את לא תהיי יותר"

  כך, לטענת דודתה של הנערה מחיפה, שלפי החשד נאנסה על-ידי אביה, אמר האב לבתו בטרם ביצע בה את זממו. באולם בית המשפט התפרצו בני המשפחה לעבר האב, שהתעקש: "לא נגעתי בה, הכל תוצאה של סכסוך עם האם"

  בית משפט השלום בחיפה האריך בצהרים (יום ה') בארבעה ימים את מעצרו של תושב העיר, בן 47, החשוד כי אנס לפני כיומיים את בתו בת ה-16 וביצע בה מעשים מגונים. טרם הדיון אמר האב כי לא נגע בבתו, וכי התלונה נובעת מסכסוך רב בשנים עם אמהּ של הנערה.

   

  האם, שהתגרשה מהאב לפני שנים, התקשתה לשלוט ברגשותיה במהלך הדיון בהארכת המעצר. יחד עם קרובי משפחה נוספים פרצה בצעקות וקללות לעבר האב, ואנשי משמר בית המשפט נאלצו להרחיקם מאולם בית המשפט.

   

  "הוא הרס לילדה את החיים", אמרה האם לאחר הדיון. לדבריה, "היא מפחדת לישון בלילה. היא רצתה להתאבד. אני מפחדת מה יהיה על הילדה הזו בהמשך. היא ילדה חכמה ומצליחה בבית הספר. אני לא רוצה שיקרה לה משהו, אני לא רוצה שהטראומה הזאת תהרוס לה את החיים".

   

  דודתה של הילדה סיפרה כי האונס המחריד אירע לאחר שהאב התקשר לבתו, בשעות הלילה המאוחרות, ואמר כי ברצונו לשוחח עמה. לדבריה, "היא פחדה ממנו והביאה איתה ידיד שילווה אותה. הוא כעס עליה, ולאחר שנסע בחברתה ובחברת הידיד לצומת הצ'ק-פוסט ביקש ממנו לעזוב את המקום ולהותיר אותם לבדם".

   

  לטענת הדודה, לאחר שעזב הידיד את המקום לקח האב את הנערה לבניין נטוש סמוך לים, שמוכר כ"קזינו של בת גלים". כשהגיעו למקום, נכנס האב לאחד החדרים, הזריק סמים וקרא לבתו להכנס למקום.

   

  "הילדה סירבה להכנס, אז הוא קרא לה ואמר שהוא נפל והוא צריך את עזרתה", סיפרה. "כאשר נכנסה לחדר, הוא ניסה להפשיט אותה וכשניסתה לברוח איים עליה שלא תכעיס אותו, כי כשהוא כועס הוא משתולל. הוא אמר לה ש'אם אבא יכעס - את לא תהיי יותר'. היא היתה איתו מ-23:00 בלילה עד 5:00 בבוקר ורק אז הוא שיחרר אותה, גם אז רק אחרי שאיים 'אם תספרי למישהו יהיה רצח במשפחה'".

   

  עוד סיפרו בני המשפחה כי ביום שלאחר המקרה שידרה הנערה מצוקה קשה ואף שקלה לנסות להתאבד בבליעת כדורים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים