שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אלי יצפאן השקיע 600 אלף שקל באפק מערכות

  השלד הבורסאי של החברה נרכש על ידי גילאון השקעות, המתכוננת להכניס לתוכה פעילות ביוטכנולוגיה

  איש הבידור אלי יצפאן נכנס להשקעה בחברת אפק מערכות. יצפאן צפוי להשקיע כ-600 אלף שקל בחברה במסגרת הנפקה פרטית, לאחר שהשלד הבורסאי שלה נרכש לא מכבר על ידי חברת גילאון השקעות.

   

  במסגרת ההקצאה הפרטית, ישקיעו בחברה גם כלל פיננסים בטוחה (כ-600 אלף שקל) ואייפקס (כ-400 אלף שקל). החברה צפויה לגייס 1.8 מיליון שקל בהנפקה.

   

  המחיר שלפיו מבוצעת ההנפקה הוא כ-4 שקלים למניה, לעומת המחיר בשוק, שהוא 5 שקל למניה. בנוסף, יקבלו המשתתפים בהנפקה שני כתבי אופציה ללא

  תמורה, הניתנים למימוש למניות החברה לפי מחיר של 6 שקלים ו-10 שקלים למניה. אופציה אחת תהיה אפשרית למימוש עד תחילת נובמבר הקרוב, והאופציה השנייה עד עד אוקטובר 2006.

   

  בכוונת חברת גילאון, בעלת השליטה החדשה בחברה, להכניס לשלד של חברת אפק פעילות של חברת ביוטכנולוגיה, שעוסקת במכשור רפואי בתחום רפואת העיניים. החברה פיתחה מכשיר כירורגי זעיר שמטפל בעיוורון, שנוצר כתוצאה מסתימה של נימים בעיניים.

   

  לאחר ההנפקה צפויה החברה לחזור ולהיסחר כרגיל. עד כה החברה לא עמדה בכללי השימור של הבורסה והיא נסחרה במסגרת רשימת השימור, שהוא מחזור מקוצר של כמה דקות בתחילת היום. בנוסף, לאחר ההנפקה הפרטית תעמוד החברה בכללי השימור של שווי מינימלי של אחזקות ציבור במניה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים