שתף קטע נבחר

"רצחתי את אמא כי לא היה לי מחשב"

כך הודה בנה של אלה מוסקוביץ', בת ה-42, שגופתה נמצאה אמש בבית ברמת-גן, כשהיא מגולגלת בתוך שטיח. בתחילה טען הבן, צעיר בן 19, כי אלמונים רצחו את אמו, אולם לאחר מכן הודה במעשיו ואף שיחזרם

כעסתי על אמא כי לא היו לי בילדותי דברים שהיו לאחרים, כמו מחשב וטלוויזיה. אז רצחתי אותה". כך, לטענת המשטרה, סיפר הבוקר (שבת) לחוקריו יבגני (19), בנה של אלה סלסטיחין מוסקוביץ' (42), שגופתה התגלתה אמש כשהיא מגולגלת בשטיח בביתה ברמת גן. 

 

הפרשה התגלתה כאשר הבן הגיע אתמול בצהריים לתחנת משטרה והודיע לשוטרים כי אלמונים רעולי פנים פרצו לבית בו הוא מתגורר עם אמו, הכריחו אותו לצאת מהמקום ואז רצחו את האם. השוטרים עיכבו אותו במקום ומיהרו לשלוח ניידת לבית המשפחה, ברחוב עוזיאל 72.

 

כאשר הגיעו השוטרים לדירה הם הזדעזעו למצוא את גופתה של מוסקוביץ, ומיהרו לדווח לחבריהם בתחנה, שעצרו את הבן לחקירה. בחקירתו דבק הצעיר בגרסתו הראשונית, לפיה אלמונים הם אלה שרצחו את אמו, אולם לאחר חקירה מואמצת בת שעות רבות הודה במעשה ואף שיחזר אותו.

 

עוד עלה מהחקירה כי הרצח התבצע כבר ביום חמישי לפנות בוקר. ככל הנראה חנק הצעיר את אמו ודקר אותה למוות, ולאחר מכן עזב את המקום והעביר את הלילה באחד הרחובות הסמוכים. הצעיר סיפר בחקירתו כי תכנן את הרצח מזה כמה חודשים, וחיכה לשעת הכושר לביצועו.

 

ראש אגף החקירות במשטרת מרחב דן, סגן-ניצב אלון גרוסמן, סיפר ל-ynet כי "מלכתחילה לא האמנו לגרסה הראשונית, לפיה אלמונים הם הרוצחים, ואכן, לאחר חקירה מאומצת הבן הודה במעשה. המניע לרצח עדיין נבדק, מאחר ואנחנו לא בטוחים שהדברים שנמסרו  לנו באשר לסיבת הרצח אכן נכונים".

 

מוסקוביץ' עלתה לארץ עם בנה לפני שש שנים, והתגוררה במשך שלוש השנים האחרונות בדירה בה נרצחה. השכנים סיפרו כי לא שמעו אף פעם צעקות מהדירה, אך ציינו כי בנה של מוסקוביץ' הוא "צעיר מוזר וחריג".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
החשוד ברצח
צילום: אבי כהן
צילום: אבי כהן
זירת הרצח ברמת גן
צילום: אבי כהן
מומלצים