שתף קטע נבחר

הודו: גילתה שבעלה בגד וקטעה לו את הפין

רֶשמַה אחמד בת ה-27 חתכה את איבר מינו של בעלה, לאחר ששכב עם זונה בביתם. "הוא נרדם, ואז חשבתי לעצמי 'מספיק ודי', קשרתי את ידיו ואת רגליו, הבאתי סכין מהמטבח וחתכתי לו את הפין". הרופאים הצליחו לאחות את האיבר, אך לא ברור עדיין אם יחזור לתפקוד מיני

הגרסה ההודית לג'ון בוביט: אשה בת 27 מחבל אוטר-פארדש שבצפון הודו חתכה את הפין של בעלה, לאחר שגילתה שבגד בה. הרופאים הצליחו לאחות את הפין, אך עדיין לא ברור אם יוכל להמשיך לתפקד.

 

רֶשמַה אחמד סיפרה לשוטרים שגילתה שבעלה, שעמו היא חיה כבר עשר שנים, הביא אתמול זונה לבית בלאקנאו, ולכן החליטה ללמדו לקח בשל "נהנתנותו, רדיפת הנשים ושתיית אלכוהול". לבני הזוג ארבעה ילדים.

 

"הוא נרדם, ואז חשבתי לעצמי 'מספיק ודי', קשרתי את ידיו ואת רגליו, הבאתי סכין מהמטבח וחתכתי לו את הפין כדי לשים קץ לתאוותו אחת ולתמיד".

 

האיש הובהל לבית חולים מקומי, ושם הצליח צוות רופאים לאחות מחדש את הפין. ד"ר איי.קיי סינג, שניצח על המאמץ הרפואי, אמר לסוכנות רויטרס: "נצטרף להמתין ולראות אם הוא יוכל להיות שוב פעיל מינית באופן נורמלי". 

 

ב-1993 התפרסם המקרה של ג'ון ווין בוביט, שאשתו לורנה גדעה את איבר מינו. בוביט זוכתה ב-1994 מחמת אי-שפיות מאמת קטיעת איבר מינו של בעלה, לאחר שטענה שהתעלל בה שנים. בוביט עצמו ניצל את העובדה שחזר לתפקוד מיני מלא והפך מאז לכוכב פורנו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים