שתף קטע נבחר

ג'יי לנו במשפט ג'קסון: הנער נשמע לי חשוד

כוכב הטלוויזיה האמריקני, שמרבה להתבדח על חשבון ג'קסון בתוכניתו, נקרא להעיד לטובתו במשפט. הוא סיפר שקיבל שיחות טלפון מהנער שמאשים את ג'קסון בהתעללות מינית, אך לא נסחט על ידו. בדרך הוא לא שכח לעשות פרסומת לתוכנית שלו

כוכב הטלוויזיה האמריקני ג'יי לנו, שנוהג להתבדח על חשבונו של כוכב הפופ מייקל ג'קסון, נקרא הערב (ג') להעיד לטובתו במשפט ההתעללות המינית שמתנהל נגדו בקליפורניה.

 

לנו היה צפוי להעיד אודות שיחות טלפון שקיבל מגאווין ארביזו, הנער שמאשים את ג'קסון בהתעללות מינית. סניגוריו של ג'קסון טענו כי לנו, ומפורסמים אחרים וג'קסון ביניהם, נסחטו על-ידי משפחתו של ארביזו וכי אותן שיחות נועדו לסחוט מלנו כספים. סניגורו של ג'קסון אמר בהצהרת הפתיחה של יום הדיונים כי לנו נתקף חשדות אחרי השיחה ומיהר לדווח עליה למשטרה.

 

ואולם עדותו של לנו לא תאמה את דברי הסניגור. הוא אישר כי שוחח מספר פעמים עם הנער בהזדמנויות שונות והודה כי המטלפן נשמע לו חשוד, אך הדגיש כי לא דרש ממנו כסף מפורשות. הוא אמר כי ייתכן שהוא אמר לשוטרים שהוא חש שמטרת השיחות היה קבלת כסף. בניגוד לדברי הסניגור, לנו אמר כי לא הוא פנה למשטרה אלא המשטרה פנתה אליו, ואולם בעדות לא הוסבר מדוע נדרשה המשטרה ליזום פניה אליו בנושא.

 

לנו שתל "פרומו" לתוכניתו

 

עדותו של לנו עוררה עניין מחודש במשפט המתנהל מזה כחודשיים. בתחילת עדותו התייחס לנו לעובדה שהוא מרבה לצחוק על ג'קסון בתוכניתו. "נקראתי לכאן מטעם ההגנה. הם בטח לא רואים את התוכנית שלי". כאיש טלוויזיה מקצועי, ניצל לנו את העדות המתוקשרת ובסוף דבריו שתל "פרומו" לתוכניתו הקרובה: "(השחקנית) רנה זלווגר תופיע", אמר.

 

לנו לא היה המפורסם היחיד ששמו נקשר למשפט. שמו של שחקן הקולנוע, מקולי קאלקין ("שכחו אותי בבית") הוזכר לא אחת בדיונים כמי שבילה בחוותו של ג'קסון והקומיקאי כריס טאקר צפוי להעיד במשפט בימים הקרובים. ההגנה ציינה כי טאקר יהיה ככל הנראה העד האחרון מטעמה. אחרי שלב ההגנה צפויה התביעה לזמן עדים משלה אולם היא כבר הודיעה כי היא תפרוש את טענותיה במשך כשני ימי דיונים, עובדה שמרמזת כי המשפט המתוקשר מתקרב לסיומו.

 

ג'קסון, בן 46, הואשם כי בפברואר 2003 התעלל מינית בנער, שהיה אז בן 13 ונלחם במחלת הסרטן, לאחר שהשקה אותו באלכוהול. הוא מואשם גם כי ניסה לשכנע את משפחתו של הנער לחזור בהם מדברים שאמרו בסרט תיעודי, לפיהם נוהג ג'קסון לאפשר לילדים המתארחים בחוותו לישון עימו במיטתו.

 

סניגוריו של ג'קסון מבקשים להוכיח כי מדובר בעלילה שמטרתה סחיטת כספים מג'קסון וכי אמו של הנער היא שעומדת מאחורי הפרשה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
לנו בדרכו לבית המשפט
צילום: איי פי
לנו מתבדח על חשבון ג'קסון בתוכניתו
צילום: איי פי
מומלצים