שתף קטע נבחר

בזק השיקה שירות להקמת אתרים עסקיים

שירות BWEB מאפשר לבעלי עסקים קטנים להקים אתרי אינטרנט בכמה צעדים פשוטים, כאשר כתובת האתר היא מספר הטלפון של בית העסק

בזק השיקה היום (ד') רשמית את שירות האתרים העסקיים BWEB. השירות, שהוקם בשיתתוף חברת num4net, מאפשר לבעלי עסקים קטנים להקים אתרי אינטרנט בכמה צעדים פשוטים, כאשר כתובת האתר היא מספר הטלפון של בית העסק. כך, נחסך מהלקוחות לברר או ללמוד את כתובת האתר הייחודית.

 

על אף שבזק מציעה להקים אתרים משפחתיים או פרטיים באמצעות השירות, ופונה גם לחברות גדולות, קהל היעד העיקרי של BWEB הם העסקים הקטנים. כדי לבקר באתר, די לדעת את מספר הטלפון הראשי או מספרה של אחת השלוחות בבית העסק - הקלדת המספר בשורת הכתובת בדפדפן תוביל לאתר.

 

כמו כן, בזק הקימה אינדקס עסקים במסגרת אתר BWEB, המבוסס על מדריך האתרים של חברת Netex. האינדקס מאפשר לאתר אתרים על פי קטגוריות. לקוחות עסקיים הבוחרים לבנות את האתר באמצעות BWEB יכולים בכל רגע, באופן עצמאי, וללא צורך לפנות לבוני האתרים.

  

לקוחות פרטיים (מי שבוחר להצטרף לשירות ללא השתייכות לקטגוריות) יתבקשו לשלם דמי רישום חד פעמיים בסך 19.90 שקלים ודמי מנוי חודשיים בסך 9.90 שקלים (כולל מע"מ). עבור עסקים, מחיר דמי הרישום החד פעמיים נקבע ל-84.6 שקלים ותשלום חודשי קבוע בסך 41.9 שקלים עבור מספר הטלפון הראשי ותוספת של 3.85 שקל לכל שלוחה (ללא מע"מ). בזק מציעה מבצע כל המצטרפים בשלושה החודשים הקרובים - 50% הנחה בדמי הרישום וחודש התנסות חינם.

 

התוכנה בבסיס השירות, שפותחה על ידי num4net, מבוססת על פרוטוקול ENUM (קיצור של Electronic Numbering Mapping) , שהוגדר על ידי איגוד הטלקום העולמי (ITU), ומאפשר לקשר בין מספרי טלפון לכתובות אינטרנט (דומיינים).

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים