שתף קטע נבחר

"המורה חיברה מבחן קשה אז ניפצתי לה את האוטו"

חלונות המכונית של מורה למתמטיקה בגן-יבנה נופצו, והמשטרה חשדה בתחילה ב-4 תלמידים אותם סילקה מבחינה. אבל אז נעצר תלמיד אחר, שסיפק הסבר מפתיע

"המבחן היה קשה מדי וידעתי שהמורה חיברה אותו. אז ברגע של כעס, ניפצתי את חלון המכונית שלה". כך הודה היום (א') נער בן 17 מאחד היישובים הסמוכים לגן-יבנה.

 

המורה למתמטיקה בתיכון בגן-יבנה לא איפשרה לארבעה תלמידים לסיים את בחינת המתכונת לפני כשבועיים, כיוון שלדבריה הפריעו למהלכה התקין של הבחינה.

 

היא אף מסרה את שמותיהם בתלונה שהגישה למשטרה בגין ניפוץ שמשות המכונית. הנערים נחקרו והחוקרים הבחינו כבר בשלבי החקירה הראשונים כי אין אחיזה לחשדות נגדם. במקביל החלה עבודת מודיעין לאתר חשודים נוספים.

 

חוקר הנוער, רס"מ אייל בן חמו, והשוטר הקהילתי, רס"מ בצלאל בסל, החלו באיסוף מודיעיני והגיעו בסופו של דבר אל נער אחר, שהמורה הופתעה מאוד כשגילתה שהוא החשוד במעשה.

 

מפקד תחנת המשטרה בקרית-מלאכי, רפ"ק עופר דגן, סיפר: "הנער היה המום כשהגענו אליו וחשב כי באמצעות ההלם ששידר לא נמשיך בחקירה. אולם באמצעים מתוחכמים הצלחנו להוציא ממנו הודאה במקרה. מדובר בבן טובים שאין למשטרה שום היכרות אתו ממעשי אלימות אחרים".

 

הנער הביע חרטה עמוקה על מעשיו וציין כי הדבר נעשה בשעת כעס על הקושי בבחינה. הוריו מעורבים בפרשה ואף הם הביעו תמיהה על מעורבות בנם במקרה.

 

חומר החקירה הועבר לקצינת מבחן. המורה עדיין לא החליטה אם תגיש תביעת נזיקין נגד הוריו של הנער, כפיצוי על הנזק שגרם למכוניתה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סבסטיאן שיינר
(אילוסטרציה)
צילום: סבסטיאן שיינר
מומלצים