שתף קטע נבחר

קלינגר על נמני: "הוא בן אדם מסוכן"

ערוץ 10 ישדר ביום רביעי את הסדרה "צהובים". בין היתר משוחח רינו צרור עם קלינגר על שחרורו של נמני מהקבוצה והמאמן אומר: "חיכו לנו שתי מכוניות עם פרצופים בחניה והילדות מאחורה. מזל שהן ישנו ולא ראו כלום. מאז אני מחזיק אתי אלת בייסבול. הוא בן אדם מסוכן"

 

מכבי תל אביב, הקבוצה הפופולרית ביותר בישראל עם מלחמות האגו המתוקשרות ביותר, החלה את עונתה האירופית בליגת האלופות כשהיא מצויה באחד המשברים הגדולים בשנות קיומה.

 

עם תקציב מינימלי (יחסית אליה), תשעה שחקנים חיילים ומשבר אמון דרמטי בין ההנהלה לאוהדים - בגלל שחרורו של אבי נמני.

 

בפרק הראשון של סדרת הטלוויזיה "צהובים", שתוקרן ביום ד' בערוץ 10 (21:00), בה סוקר רינו צרור את התנהלות מכבי תל אביב בעונה האחרונה, מדבר, בין היתר, המאמן ניר קלינגר על יחסיו עם אבי נמני. וכך הוא מספר: "יום יומיים אחרי שזרקתי אותם, הייתי בחיפה עם הבנות שלי. נסענו לבקר את המשפחה. חזרנו, אנחנו באים לחניה. חיכו לנו שתי מכוניות עם פרצופים.. והילדות שלושתן מאחורה. מזל שהן ישנו ולא ראו כלום...אחר כך אני אראה לך, מאז אני מחזיק אתי במכונית אלת בייסבול. הוא בן אדם מסוכן".

 

רינו צרור שואל "אבי?"

 

קלינגר עונה: "בן אדם מסוכן".

 

"העיקר שדגו ישחק בטורקיה"

 

קשר מכבי תל אביב, ברוך דגו, מועמד לשחק בעונה הבאה בגלאטסראיי הטורקית. שיחות בין השחקן ונציגיו מתנהלות בימים אלה וגורמים המקורבים למועדון סיפרו ל-ynet כי אכן גלאטסראיי מחפשת שחקן בתפקידו של דגו.

 

דוד תשובה, אביו המאמץ של דגו, אמר ל-ynet: "העניינים מתקדמים בצורה חיובית ובימים הקרובים תתקיים פגישה בה יסוכמו עיקרי הדברים. העיקר שיגיע לליגה הטורקית, אפילו בתור שחקן ספסל".

 

מנכ"ל מכבי תל אביב, אלי דריקס, טוען כי נכון לעכשיו לא התקבלה במועדון שום פניה מגלאטסראיי ולא משום קבוצה אחרת. דריקס: "לברוך יש חוזה במכבי תל אביב, הוא שחקן של המועדון ושמענו על הצעות לגביו רק מהתקשורת".

 

בהכנת הידיעה השתתף תומר גנור
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים