שתף קטע נבחר

מנכ"ל פלאפון: "ידם של עובדי החברה לא היתה בפרשה"

בלעדי: במכתב ששלח יעקב גלברד לעובדי החברה, והגיע לידי ynet, מבטיח גלברד לעובדים כי פלאפון תשתף פעולה עם המשטרה. "פלאפון לא זקוקה למעשים פליליים", כתב גלברד, "אם מישהו פעל שלא כחוק, הוא עשה זאת בניגוד להוראותינו"

מנכ"ל חברת פלאפון, יעקב גלברד, הבטיח לעובדי החברה שהחברה תשתף פעולה עם המשטרה בחקירת פרשת הסוס הטרויאני, שבמסגרתה עלו חשדות, לכאורה, גם כלפי בכירים בחברה. כך עולה ממכתב ששלח גלברד לעובדי החברה, שהגיע לידי ynet.  

 

 

"עובדים יקרים" כתב גלברד, "ביום חמישי האחרון הגיעה המשטרה למשרדי החברה לצורך ביצוע חקירה. למיטב ידיעתנו, מדובר בפרשה הממוקדת בחוקרים פרטיים, שלפי החשד פעלו בדרכים לא חוקיות להשגת מידע. החוקרים נעצרו, אך המשטרה החליטה להרחיב את החקירה ולבדוק גם את לקוחות משרדי החקירות".

 

"כידוע, נלקח גם שי רז, מנהל תחום מידע באגף השיווק של פלאפון, לחקירה. אנו מאמינים שהליכי החקירה יוכיחו שרז פעל לפי החוק. אנו נמשיך לשתף פעולה עם המשטרה".

 

"אני מקווה שהמשטרה תמצה את כל ההליכים העומדים לרשותה באופן מהיר ויסודי וכי מסקנות החקירה יוכיחו בעליל כי ידם של עובדי החברה לא הייתה בעניין. פלאפון ועובדיה אינם נדרשים למעשים או מהלכים לא חוקיים כדי להצליח. הצלחתה של החברה היא בזכות עובדים ומנהלים מסורים אשר הצליחו להצעיד את החברה לתוצאות מצוינות בעבודה קשה ויסודית".

 

"אני יודע שתישאלו שאלות רבות על ידי בני משפחה, ידידים ולקוחות. זיכרו והיו בטוחים שהחברה, עובדיה ומנהליה מקפידים לשמור על חוק ולפעול על פי דין, ואם מישהו מספקינו פעל שלא כחוק, הרי שהוא עשה זאת בניגוד מפורש להוראותינו ולהתחייבויות כלפינו".

 

גם סמנכ"ל אמדוקס כתב

 

גם סמנכ"ל הכספים של חברת ההייטק אמדוקס, רון מוסקוביץ', שלח לעובדי אמדוקס מכתב דומה. "החברה הופתעה מהפרסומים אתמול בנוגע לפרשת הריגול התעשייתי, המקשרים בין אמדוקס לחקירה שמנהלת משטרת ישראל ביחס להפרת החוק על ידי חוקרים פרטיים", כתב מוסקוביץ' אתמול (א') לאלפי עובדי החברה ברחבי העולם, "אמדוקס התקשרה עם אחד ממשרדי החקירות שהוזכרו בתקשורת, כדי למנוע דליפת מידע חסוי לאנשים וארגונים מחוץ לחברה, שעשוי לגרום נזק ללקוחות והחברה עצמה".  

 

 

"אמדוקס היא חברה שומרת חוק הפועלת בהתאם לכללים וסטנדרטים אתיים מהגבוהים ביותר", הוסיף מוסקוביץ', "אמדוקס ביקשה באופן מפורש מהחוקרים הפרטיים לנהוג על פי החוק. בנקודת הזמן הנוכחית אמדוקס לא קיבלה פנייה ממשטרת ישראל. אמדוקס, כמובן, תשתף פעולה באופן מלא עם כל חקירה פורמלית שתיערך ביחס לעניין זה".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל הדרי
גלברד. "חברה שומרת חוק"
צילום: ישראל הדרי
מומלצים