שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם

  יבנה: בני 11 חנקו את חבריהם בבי"ס עד שהתעלפו

  שני תלמידי כיתה ו' מיבנה נזקקו לטיפולם של אנשי מד"א, לאחר שהתעלפו כיוון שארבעה תלמידים אחרים חנקו אותם. המשטרה הפנתה את הטיפול במקרה לחוקרת ילדים של משרד העבודה והרווחה, עקב גילם הצעיר של המעורבים

  אלימות בבתי הספר: ארבעה ילדים בני 11 ו-12 מבית ספר יסודי ביבנה חנקו אחר הצהריים (יום ד') שני תלמידי כיתה ו' עד שהשניים התעלפו.

   

  הארבעה ארבו לשני ילדים כיתה ו' בהפסקה, וכשהאלה יצאו למסדרון התנפלו עליהם הארבעה. שניים מהם התנפלו עליהם מאחור וחנקו אותם, ושניים אחרים סגרו את דרכי הנשימה שלהם את האוויר מהאף. בתוך שניות איבדו שני התלמידים את הכרתם והתמוטטו.

   

  צוות מד"א שהוזעק לבית הספר הגיע במהירות והחזיר את הילדים להכרה. 

   

  במקביל הזעיקה מנהלת בית הספר את שוטרי תחנת יבנה. בשל גילם הצעיר של החשודים במעשה לא יכלו השוטרים לעצור אותם ולמקום זומנה חוקרת

  של משרד העבודה והרווחה.

   

  מפקד תחנת יבנה, רפ"ק צביקה רוזנברג, מסר: "הזעקנו את ההורים של הילדים, והם אמורים להביא אותם לתחנה. ערבנו גם חוקרת ילדים בנושא, כי לנו אין סמכות לדבר עם אותם ילדים. בכל מקרה מדובר באירוע חמור מאוד, גם כיוון שמדובר באלימות בני נוער, וגם עקב התוצאות שהוא יכול היה לגרום".

   

  דובר עיריית יבנה, אריאל הלר, מסר: "למיטב ידיעתנו מדובר במקרה חד פעמי של משחק ילדים חריג אשר אינו מעיד כלל וכלל על הנעשה בבית הספר. סגל ההוראה בבית הספר יקיים פעולות הסברה לתלמידים, להבהרת חומרת המעשה והסיכון הכרוך בו".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גדי קבלו
  חנקו את חבריהם בהפסקה (אילוסטרציה)
  צילום: גדי קבלו
  מומלצים