שתף קטע נבחר

רבה של קריית מוצקין עובר לגוש קטיף

הרב דוד דרוקמן החליט להביע תמיכה במחאת המתנחלים נגד תוכנית ההתנתקות והחליט לעשות מעשה: הוא יעבור ל"מלון ההתנגדות" בגוש קטיף. "זו לא חכמה לדבר, אלא לעשות", אמר הרב, "אשאר שם עד שיעבור זעם". משפחתו, אגב, צפויה להצטרף אליו בשבועות

הרב דוד דרוקמן, רבה של קריית מוצקין, החליט לאחרונה לעבור להתגורר בדירה הממוקמת במלון של גוש קטיף. אותו מלון, שעליו הכריזו היום המתנחלים כ"מלון ההתנגדות", שהפך דה-פקטו למפקדת הימין בשבועות האחרונים.

 

 

לדבריו, "המעבר לגוש קטיף בא על מנת להביע תמיכה ולהוכיח דוגמא אישית". בשלב ראשון הוא אמור לעבור לגור לבדו, ולאחר חג השבועות צפויה להצטרף אליו גם משפחתו.

 

לשאלה כיצד מתיישבת החלטתו עם תפקידו כרבה של קריית מוצקין, השיב הרב דרוקמן: "גוש קטיף לא נמצא מעבר לערי החושך אלא כאן בישראל". הוא סיפר שבמשך השבוע הוא ישהה גם בביתו שבקרית מוצקין וגם בביתו החדש.

 

לדבריו, ראשי ערים מכל הארץ נוסעים מידי חודש בחודשו לבילויים בארץ ובחו"ל, ואיש לא מעלה סימני תמיהה. אני לעומתם נשאר בארץ וקשור לקריית מוצקין. "היום בעידן התקשורת והפלאפונים אני בקשר בכל דקה נתונה עם מי שצריך אותי מקריית מוצקין. אם יהיה משהו שלא סובל דיחוי, תוך שעתיים וחצי אני בביתי, אמר הרב דרוקמן והוסיף, "זו לא חכמה לדבר, אלא לעשות".

 

לשאלה עד מתי הוא מתכוון לגור בגוש קטיף, ענה "עד יעבור זעם".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צביקה טישלר
עד יעבור זעם. הרב דוד דרוקמן
צילום: צביקה טישלר
מומלצים