שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  התגלית שלנו

  מאות תמונות הגיעו אלינו במסגרת החיפוש אחר דוגמנית לגיליון בגדי הים של "בלייזר". אורייה עזריאן בת 16 מאשקלון היא הזוכה

  בשבוע הבא ייצא מוסף מיוחד של מגזין "בלייזר" וסוכנות "לוק", בכיכובן של הדוגמניות המובילות ובתוכן מירי בוהדנה, אינגריד פלדמן וליהי אלון. שיציגו את מיטב קולקציות בגדי הים של קיץ 2005. המוסף המיוחד, בן 100 העמודים, יצורף לגיליון "בלייזר" שיופץ בשבוע הקרוב.  

   

  עורכי הגיליון השאירו מקום אחד פנוי עבורכן גולשות ynet. במהלך החודש האחרון שלחתן אלינו מאות תמונות שלכן בפוזות סקסיות וחושניות. לאחר סינון נרחב עלו לשלב הסופי חמש בנות, ולבסוף נבחרה האחת והיחידה שתכתב בגיליון "בלייזר" המיוחד. נא להכיר את אורייה עזריאן, בת 16 מאשקלון, לומדת בתיכון מקיף א', ואת הפוזות מול המצלמה היא מחשיבה כתחביב (למרות שבזמן הצילומים לגיליון, היא לא כל כך נהנתה). חוץ מזה, היא מחשיבה את עצמה כבחורה ספורטיבית, ומשתדלת לצאת להמון הליכות, ולכל המתעניינים, היא תפוסה, יש לה חבר מזה שנה, בן 17.

   

  "הדגם הוא מגזין בגדי ים 'ספורטס אילוסטרייטד', מדובר בגיליון שיוצא פעם בשנה, והוא מגזין בגדי הים הכי נמכר בארה"ב. לקחנו את קונספט הגיליון 

   מאותו מגזין. הם עושים את זה קצת שונה, אבל הרעיון הגיע משם", אומר ליאור נעמן, עורך העיתון "בלייזר", "הבחירה באורייה נעשתה בשיתוף עם סוכנות 'לוק'. לא נראה לי שאני יכול להסביר למה דווקא בחרנו בה. אני עיתונאי, לא בוּקר, היא פשוט נראת טוב בבגד ים".

   

  "בכלל לא תכננתי לשלוח את התמונה, ובכלל לא הייתי מודעת למבצע הזה", מספרת עזריאן, "אבא שלי שוטט באינטרנט, ופתאום נתקל בכתבה הזו. הוא הציע שאני אשלח תמונות שלי, ואחרי שלושה ימים הודיעו לי מחברת 'לוק' שעליתי לשלב הסופי, ושם זכיתי. לא הכרתי את העיתון הזה לפני שהתקבלתי, שמעתי שזה עיתון של גברים, לא? אני אתחיל לקרוא אותו מהיום".

   

  איך היה בצילומים?

   

  "לא היה מה שציפיתי. זו הייתה חוויה לא קלה, היום שם שתי דוגמניות מקצועיות, והרגשתי קצת מוזר לידם".

   

  אז למה לרצות להיות דוגמנית?

   

  "בסופו של דבר זה נראה לי כיף. אני ממש רוצה הזה. את הפרסום, התהילה, הצילומים. אני גם אמורה להתגייס עוד שנתיים, אבל אם נושא הדוגמנות יתפוס, אז לא נראה לי שאני אתגייס. גיל 18 זה הגיל הכי טוב להתחיל את הקריירה, ואני מעדיפה להשקיע, אני לא ממש רוצה להתגייס"

   

  את מרגישה בנוח לחשוף את עצמך?

   

  "אני בת 16. אז ברור שאני מרגישה קצת לא בנוח, כל עוד לא רואים לי את מה שלא צריך לראות, אז אני לא חושבת שיש עם זה בעיה. כשאהיה בת 18, אסכים לעשות עירום, אבל רק בקטע אומנותי . נגיד דברים כמו: להחזיק את החזה ביד אחת. או ללבוש חוטיני ושיצלמו לי את הגב, אתה מבין?".

   

  בטח. אבל בתמונה ששלחת לבלייזר את די חשופה.

   

  "זה בגד ים, זה אמור להיות ככה. חוץ מזה, זה לא שונה מגופיות שאני לובשת כל יום. וגם אמא שלי הייתה איתי שם, היא אישרה את הכל".

   

  השקת הגיליון תיערך ביום ראשון הקרוב, ב"שלוותה" בנמל ת"א.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עזריאן. זה מגזין גברים, לא?
  צילום: שגיא אדרי
  בוא-ה-דנה
  לאתר ההטבות
  מומלצים