שתף קטע נבחר

"על מה חוקרים אותי, שהצלתי כלבים ממוות בטוח?"

משרד החקלאות לא מוותר בקלות על עלבונו. חודשיים לאחר שהצילה את הגורים האוזבקים ממוות בטוח, זומנה נחמה רונן לחקירה פלילית על חלקה בפרשה. "זאת חקירה שאשמח לעמוד בה בגאון ובגאווה", אמרה רונן ל-ynet

"אני לא מצליחה להבין על מה חוקרים אותי, על זה שהצלתי כלבים ממוות בטוח? אם בית המשפט היה חושב אחרת ממני - הוא היה מורה לשלוח אותם בחזרה. זאת חקירה שאשמח לעמוד בה בגאון ובגאווה". כך אמרה ל-ynet נחמה רונן, שהצילה את הכלבים האוזבקים וזומנה היום (ב') לחקירה פלילית על חלקה בפרשה.

 

רונן משמשת כיו"ר דירקטוריון חברת ממ"ן, והיא זאת ששיחררה את הגורים מהמכולה שבה נכלאו - לאחר שחמישה מהם כבר מתו.

 

מאז, התגלגלה הפרשה בין בתי המשפט השונים, ובסופו של דבר הוחלט כי הגורים יישארו בישראל בהסגר לארבעה חודשים. בית המשפט אף ציין את העובדה שהתנהלות השירותים הווטרינרים בנושא לא היתה טובה, ובעצם חייהם ניצלו הודות לטיפול הטוב שניתן להם על ידי אגודות אוהבי החיות.

 

אלא שכעת, אחרי שהפרשה שככה מעט, החליטו בשירותים הווטרינרים כי הגיע הרגע "לנקום" ברונן. השבוע היא קיבלה הזמנה לחקירה במשרד החקלאות כחשודה בתיק פלילי על הכנסת הגורים לישראל שלא כחוק. רונן נערכה בהתאם, וכבר שכרה את שירותיו של עו"ד יעקב ויינרוט

כדי שייצג אותה בחקירות.

 

למרות המצב החדש רונן לא מצטערת על מעשיה: "אני מרגישה צחוק ועצב כאחד. אני כל כך שלמה עם עצמי שהצלתי את הגורים, והוכחה לכך הם דברי בית המשפט".

 

"איך אפשר היה לצפות שאני אעמוד מנגד כשהכלבים האלה נמקו למוות בתוך המכולה אצלי בממ"ן?" שואלת רונן, "עם כל הריצות הלוך חזור לבית המשפט - הם נמצאים בארץ, בריאים ויימסרו לאימוץ בתקופה הקרובה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: כרמית שי
ח"כ נחמה רונן
צילום: כרמית שי
צילום: צביקה טישלר
הגורים ניצלו
צילום: צביקה טישלר
מומלצים