שתף קטע נבחר

ECI טלקום השלימה רכישת לורל נטוורקס

ECI שילמה 88 מיליון דולר במזומן תמורת החברה האמריקנית, העוסקת באספקת טכנולוגיות ניתוב לספקי שירותים. לורל נטוורקס תהפוך לחטיבת רשתות המידע של ECI

חברת הטלקומוניקציה הישראלית ECI טלקום (אי.סי.איי טלקום) השלימה היום (ב') את רכישת חברת לורל נטוורקס (Laurel Networks) האמריקנית.

 

לפי ההסכם בין שתי החברות, שנחתם לפני כשלושה שבועות, שילמה ECI תמורת רכישת לורל נטוורקס 88 מיליון דולר במזומן.

 

לורל נטוורקס מפיטסבורג (פנסילבניה) מספקת טכנולוגיית ניתוב המסייעת לספקי שירותים לעבור משירותים מסורתיים של "אינטרנט בלבד" למודל ניפוק מלא של רשתות triple play. לפי ההסכם בין שתי החברות, תהפוך לורל נטוורקס לחטיבת רשתות המידע של ECI טלקום.

 

לורל נטוורקס הוקמה ב-1999. החברה גייסה עד היום 118 מיליון דולר מקרנות הון סיכון מובילות בארה"ב, ביניהן NEA וטריניטי ונצ'רס וכן מחברת סיינה. עיקר המימון נוצל למחקר ופיתוח הקו של IP Multi-Service Edge Routers. לורל מעסיקה כיום 150 עובדים. ויתרות המזומנים שלה מסתכמות בכ-9 מיליון דולר.

 

החברה החלה למכור ב-2002 ומאז כמעט והכפילה את מכירותיה מדי שנה. ב-12 החודשים שהסתיימו ב-30 באפריל 2005 הסתכמו מכירותיה ב-18 מיליון דולר. בין לקוחותיה החשובים ( 3 Level) האמריקנית וכן קוריאה טלקום ודאקום.

 

ב-ECI מעריכים, כי המוצרים והטכנולוגיה של לורל נטוורקס ירחיבו את מגוון המוצרים של ECI בתחומי הפס הרחב, האופטיקה ונתבי הליבה, את ה- Edge Routers ויכולות שירותי ה-IP, ובכך יגדילו את הפונקציונליות של אותן מערכות וייצרו פתרונות IP שלמים עבור ספקי שירות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ECI טלקום: עסקת הענק הושלמה
מומלצים