שתף קטע נבחר

חשד: בן 16 ביצע מעשים מגונים במורה

המורה המחליפה התלוננה במשטרה כי בעת שישבה בחדר המחשבים חיבק אותה התלמיד, נישק אותה ואף שלח ידיים לחזה שלה. התלמיד בתגובה: "אני אוהב את המורה, בסך הכל חיבקתי אותה"

תלמיד בן 16 מבית ספר באזור רחובות נעצר הבוקר (יום ג') על ידי המשטרה בחשד כי ביצע מעשים מגונים במורתו. המורה התלוננה על המעשים, והנער קשר את עצמו אליהם בחקירתו, אך טען כי רק חיבק את המורה ועשה זאת "מתוך אהבה".

 

לאחר כל הפרשיות האחרונות שבו היו מורות "שהטרידו" את מנוחתם של תלמידי בתי הספר, נאלץ אתמול מיחלק הנוער של תחנת רחובות להתעסק עם נער בן 16 שעל פי החשד ביצע מעשים מגונים במורתו.

 

אתמול הגיעה המורה, כבת 41, לתחנת המשטרה והגישה את התלונה נגד הנער. לטענת המורה, שהינה מורה מחליפה בכיתה בה לומד הנער, בשעה שישבה בחדר המחשבים הגיע הנער והתיישב לידה. בשלב מסויים הוא התקרב עוד ועוד אליה, עד אשר החל לחבק אותה, נשק לה בלחי ואף שלח ידיים לחזה שלה.

 

המורה שהייתה המומה כדבריה מהאירוע קמה ועזבה את החדר, ומיהרה להגיש תלונה כנגד הנער. הוא נעצר וקשר עצמו לאירוע לטענתו "אני אוהב אותה, בסך הכל חיבקתי אותה ולא התכוונתי לשלוח ידיים". על אף "הכנות" של הנער, בכוונת המשטרה להגיש נגדו בימים הקרובים כתב אישום בגין מעשים מגונים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מאיר פרטוש
אילוסטרציה
צילום: מאיר פרטוש
מומלצים