שתף קטע נבחר

האם "חתקופגורו" מטיל אימה על בריטניה?

בריטניה סוערת בשאלה מהו היצור המוזר שנצפה כבר שלוש פעמים באזור העיר סליסבורי. שוטרים שצפו בו תיארו "הליכה של קוף". צעירה אחרת דיווחה על חתול עם זנב עגלגל וטייס גימלאי סבור שמדובר ב"מעין קנגורו" עם גב משופע. ומה אומרות הרשויות? היצור כנראה לא מסוכן

מהו היצור המוזר שתוקף את האי הבריטי? קוף? חתול? קנגורו? ואולי שילוב של שלושתם. בריטניה סוערת בחיפושיה אחר היצור המוזר שנצפה לאחרונה כבר שלוש פעמים באזור סליסבורי.

 

רבים היו וודאי מתייחסים לדיווחים על החיה המוזרה בביטול, אלמלא היו אלה שוטרים שמדווחים כי הבחינו ביצור מתרוצץ ברחובות העיר. אותם שוטרים מחפשים אחר החיה בתקווה להוכיח את קיומה ולפתור את המסתורין שהתפתח סביבה.

 

המגזין הבריטי "סאן", שמדווח היום (ד') על שרשרת התצפיות המוזרות של היצור, מכנה את החיה "קאטגארוקי" (בתרגום חופשי - חתקופגורו). היצור נצפה לראשונה על ידי שני שוטרים שראו אותו מקפץ מול מכוניתם בעיר. לדבריהם, גובהו של היצור היה כ-60 סנטימטרים, היה לו זנב עגול ו"הליכה של קוף".

 

קורבנו הבא של היצור היתה ניקי לומאס, צעירה בת 23 שדיווחה כי ראתה את החיה מהלכת בעיר, לא הרחק מהמקום בו נצפתה לראשונה. לומאס סיפרה שמדובר ב"מעין חתול" עם זנב צהוב-שחור שקצהו לבן.

 

השלישי לראות את החיזיון המוזר היה הטייס הגימלאי ריימונד קלארק (79), שהבחין בה מסתתרת בשיחים. לדבריו, החיה מאופיינת בגב משופע כמו של קנגורו. לדבריו, ייתכן שמדובר ב"קוטי-מונדי", מעין דביבון שמוצאו במרכז אמריקה.

 

מהמשטרה נמסר כי מדובר כנראה בחייה ייחודית ויוצאת דופן אך ככל הנראה היא אינה מסוכנת לציבור. עוד הוסיפו כי הם מקווים שמישהו יצליח לצלם את היצור המוזר וכך תיפתר התעלומה המסתורית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זנב של חתול
צילום: צביקה טישלר
הליכה של קוף
צילום: רויטרס
וגב של קנגורו. מה זה לעזאזל?
צילום: חגי אהרון
מומלצים