שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בכירה ברשות השניה: הסידרה של יבין לא מאוזנת

  סמנכ"ל הטלוויזיה ברשות אילת מצגר: "בפרקי הסדרה ששודרו עד כה קיימת בעיתיות בשמירה על עקרון האיזון"

  "ארץ המתנחלים" של חיים יבין לא מוצאת מנוחה. סמנכ"ל הטלוויזיה ברשות השניה, אילת מצגר, שיגרה מכתב לאילן טוביהו, מנכ"ל "טלעד", בו היא טוענת כי "בפרקי הסדרה ששודרו עד כה קיימת בעיתיות בשמירה על עקרון האיזון", וכי "מרבית המתנחלים המרואיינים בסדרה מייצגים את העמדות הקיצוניות בציבור".

   

  "גם הקדימון ששודר במהלך השבוע שחלף" מוסיפה מצגר, "הינו מניפולטיבי בכך שמציג דמויות קיצוניות ומבליט אותן על רקע מילים קשות דוגמת 'נקמה' תוך הבאת ציטוטים קיצוניים מפיהן".

   

  העמדה הזאת מנוגדת לדעתו של נציב תלונות הציבור ברשות, גיורא רוזן, שעובד ברשות אך אינו כפוף למנהליה. בעקבות הצפייה בפרק הראשון הבהיר רוזן כי התוכנית מאוזנת, ושהעובדה ש"יבין הגדיר את עמדתו הבסיסית טרם שידור התוכנית מצביעה על גישה עניינית וישרה מצדו". במכתב שנשלח חולקת עליו נציגת הרשות ומבקשת שוב מ"טלעד" לקיים דיון אולפני רחב ולהביא לידי ביטוי דעות נוספות לאלה המוצגות בסדרה.

   

  בתגובה הודיעה "טלעד" כי טוביהו דוחה את בקשת הרשות, וכי דיון אולפן יערך רק לאחר הקרנת הפרק החמישי והאחרון בסדרה, שישודר בסוף יוני. בדיון, שיתקיים במסגרת "הקבינט" עם דנה וייס, ישתתפו נציגים מימין ומשמאל. גורמים בכירים ב"טלעד" מוסרים כי טוביהו כועס למדי על ההתערבות בשיקוליו כעורך ראשי, ומעריכים כי מנכ"ל הרשות השנייה, מוטי שקלאר, הוא הגורם שעומד מאחורי פניות הרשות.

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוזן. יבין מאוזן
  טוביהו. כועס
  לאתר ההטבות
  מומלצים