שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  האוס

  יום שבת, HOT3

  ילדה בת שש סובלת מתופעות שאופייניות לנשים זקנות. כשאחיה מתחיל להראות תסמינים דומים, האוס וצוותו נכנסים למרוץ להצלת חייהם.

   

  פרקים קודמים:

   

  האוס חולם שהוא נפצע במערכה בעירק וניצל על ידי חייל מרינס. כשהוא מתעורר הוא מגלה כי אותו חייל מרינס מובא אליו לטיפול. הוא מנסה לגלות את סוד מחלתו ומהיכן הוא מכיר אותו.

   

  האוס מנסה להציל את חייו של נער בן 16 שסובל מדימומים לא מוסברים. הטיפול בו מסובך במיוחד משום שהוא שייך לשבט צוענים שלא מסכימים לטיפול.

   

  טריטר ממשיך למרר את חייהם של האנשים שתומכים בהאוס, ובפרט ווילסון. האוס מטפל בנער בן 18 שהוריו נפטרו והוא מגדל את שני אחיו הצעירים. ככל שהאוס וצוותו מטפלים בו, הוא לוקה במחלות נוספות.

   

  חולה שמן מאוד מגיע בתרדמת לבית החולים. תהליך אבחון מחלתו מעמיד את האוס בפני סוגיית האפליה נגד הסובלים מעודף משקל. השוטר טריטר, שהאוס פגע ברגשותיו במרפאה, מחריף את מאמציו להתנכל לו.

   

  כשקדי מחליפה את השטיח במשרדו של האוס, הוא נכנס למאבק כוחות להחזרת השטיח הישן. לבית החולים מגיע ילד אוטיסט שאינו מתקשר עם הסביבה שהתסמין היחיד שלו הוא צעקה.

   

  האוס וצוותו מנסים לפענח מקרה של ילד הלוקה בתופעה נדירה בשם כימריזם. קדי מגלה להאוס ששיקרה לו בנוגע לחולה המשותק שאותו היא ריפאה תוך שימוש באבחון של האוס.


  פורסם לראשונה 09/06/2005 13:14

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים