שתף קטע נבחר

גם הזונות מתכוננות למונדיאל

על פי סוכנות "רויטרס", ההערכות הן כי לא פחות מארבעים אלף זונות ינהרו לגרמניה בקיץ הקרוב. עיריית דורטמונד כבר הודיעה כי תבנה קרוואנים מיוחדים לשימוש הזונות ולקוחותיהם

ההכנות למונדיאל בעיצומן. שחקני נבחרות הזיעו בימים האחרונים בכל קצוות תבל כדי לתפוס את הכרטיס הנכסף. לגרמניה המארחת שמור הכרטיס הראשון לטורניר, וההכנות שם לגביע העולמי נראות קצת אחרת. עיריית דורטמונד הודיעה כי תבנה קרוואנים מיוחדים לשימושם של הזונות ולקוחותיהם, הרחק מה"ושטפאלנסטדיון", האצטדיון של הקבוצה המקומית בורוסיה דורטמונד.

 

על פי סוכנות "רויטרס", ההערכות הן כי לא פחות מארבעים אלף זונות ינהרו לגרמניה בקיץ הבא, לכבוד המונדיאל ולכבודם של מאות אלפי אוהדים שיגיעו לחגיגת הכדורגל הגדולה. הסדר הרי חייב להישמר ועיריית דורטמונד מיהרה להכריז כי תקים "מבני סקס" מיוחדים, לשימוש הפרוצות ולקוחותיהן. המבנים יוצבו הרחק מהרחובות הראשיים, לצרכי סדר ציבורי וגם דיסקרטיות עסקית.

 

"הגביע העולמי מציב אותנו בלחץ של זמן ואיננו רוצים שהזונות יפריעו לסדר הציבורי", אמר בכיר בעיריית דורטמונד. "אצלנו יש אזור מיוחד של 'אורות אדומים' אבל אנו חוששים שבתקופת הגביע העולמי לא יהיה מקום לכולם". על כן החליטו בדורטמונד לאמץ את המודל ההולנדי ולהכשיר שטח מיוחד ובו מבנים המיועדים לזונות, לתקופה מוגבלת ומוגדרת מראש.

 

גם עיריית קלן, אף היא אחת מ-12 הערים בהן יתקיימו משחקי הגביע העולמי, אימצה את הרעיון. באזור יוצבו מכונות אוטומטיות למכירת קונדומים, וכמובן דוכני מזון ושתייה. "הגברים יצטרכו להסתגל לסביבה החדשה. אבל ברור לנו שגם אחרי זה נמשיך לתפוס אנשים מאחורי השיחים ומתחת לגשרים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי אף פי
נערות עובדות. ינהרו לגרמניה במונדיאל
צילום: איי אף פי
מומלצים