שתף קטע נבחר

עוד בקשה לפשיטת רגל נגד שי גרינברג

בנק הפועלים הגיש לפני כחודש בקשה להכריז על ספר הצמרת כפושט רגל, בגלל חוב של 670 אלף שקל, אך החוב הוסדר. כעת, לאחר שגרינברג סגר את עסקיו ונעלם, חידש בנק הפועלים את הבקשה

בנק הפועלים הגיש היום (ה') שוב לבית המשפט המחוזי בתל אביב בקשה להוציא אזהרה לפשיטת רגל נגד ספר הצמרת שי גרינברג הבעלים של ספא יוקרתי ברמת החייל בתל אביב. את הבקשה הגיש עו"ד שמואל אור, ממשרד עורכי הדין בויאר-זרנקין-רויזן.

 

בנק הפועלים ביקש מבית המשפט להוציא לגרינברג אזהרה לפשיטת רגל בפברואר, בגין חוב של 670 אלף שקל שהספר חייב לבנק. לאחר שגרינברג הסדיר את הפיגור בחובותיו לבנק, הוקפאו הליכי פשיטת הרגל. ואולם, גרינברג לא שילם מאז שום תשלום, ולפני שבועיים סגר במפתיע את עסקיו, הודיע לעשרות העובדים בספא על הפסקת עבודתם, ומאז לא ניתן להשיגו.

 

גרינברג הוא בעליו של FASHION SPA ברמת החייל. את הספא, המשלב גם מספרה יוקרתית, רכש גרינברג לפני כשנתיים מאיש העסקים אבי רואימי תמורת כ-700 אלף דולר.

 

בתחילת השנה פורסם ב"ידיעות אחרונות" כי גרינברג והוריו נסחטו על ידי השוק האפור במטרה להשתלט על עסקיהם. לפני כחודשיים אכן הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד גורם בשוק האפור שסחט את גרינברג, שלווה כספים בשוק האפור כדי לכסות את חובותיו.

 

גרינברג הוא בנו של ידידיה גרינברג, שהיה לפני כ-20 שנה המשנה למנכ"ל קונצרן כלל ובשנים האחרונות ניהל את עסקיו של הבן. שי גרינברג הוא ספר צמרת ששמו ושמות לקוחותיו מופיעים תדיר במדורי הרכילות. עד לפני כחצי שנה הוא היתה בבעלותו - במקביל לספא - גם מספרה ברחוב הירקון בתל אביב אותה הפעיל כ-10 שנים, אולם בדצבמר האחרון הוא הודיע על סגירתה ואיחד את פעילותו בישראל בספא היוקרתי.

 

גרינברג נערך החודש לפתיחת מספרה בלונדון בשיתוף עם לוריאל העולמית. מדובר במספרה יוקרתית בה הושקעו כמיליון ליש"ט, שאמורה להיפתח ליד כלבו הרודס ולשאת את שמו. כעת לא ברור אם גם מיזם זה ייצא לבסוף לפועל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שלום בר טל
שי גרינברג. המיזם בלונדון בספק
צילום: שלום בר טל
מומלצים