שתף קטע נבחר

  • חדשות וכתבות

חדש: הסלולר ישמש כג'ויסטיק

חברת פלאפון השיקה משחק חדש המשלב תמונות שצולמו על ידי המצלמה המשולבת בטלפון ומופעל באמצעות תזוזת היד האוחזת במכשיר

חברת פלאפון השיקה משחק חדש בשם BUGGY BOOM המיועד עבור טלפונים סלולרים. המשחק אשר פותח על ידי חברת 3GVISION הישראלית, מאפשר למשתמש לצלם תמונות באמצעות המצלמה של הטלפון הנייד ולשלבן במשחק הסלולרי.

 

נוסף על כך, הפעלת המשחק נעשית באמצעות הזזת פרק כף היד בלבד - "ללא לחיצות" על המקשים. בכך הופך מכשיר הטלפון הנייד לג'ויסטיק בעולם המשחק.

 

איך זה פועל?

 

הטכנולוגיה מאפשרת שליטה ביישומים ומשחקים באמצעות זיהוי תנועות המכשיר על ידי רצף תמונות המתקבלות מן המצלמה המובנית במכשיר. הזזת המכשיר לכל כוון משתקפת בהזזה מקבילה בתוך המשחק או היישום ללא צורך בלחיצה על כפתורי החצים.

 

משחק ה-BUGGY BOOM מדמה "מציאות מורחבת" (Augmented Reality), בה מתמזגים יצורים מלאכותיים לתוך תמונה חיה שמתקבלת מהמצלמה. במשחק זה היצורים המלאכותיים הם חרקים המרחפים בחלל התמונה ונעים יחד עם התמונה.

 

דרוש: טלפון עם מצלמה מובנית

 

מטרת המשחק היא לירות בכמה שיותר חרקים בזמן נתון. המרדף אחר החרקים נעשה על ידי הזזת המכשיר עצמו לעבר החרקים.

 

בשלב הראשון משיקה פלאפון את המשחק במכשיר MOTOROLA 840A המצויד בצג גדול התומך ב-262,000 צבעים, נגן MP3 פנימי ומצלמה מובנת באיכות של 1.2 מגה פיקסלים. בהמשך תשלב פלאפון את המשחק, כמו גם משחקים נוספים בטכנולוגיה, ביתר מכשיריה בעלי מצלמה מובנית. עלות הורדת המשחק 11.90 שקל ותוספת עבור זמן גלישה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
BUGGY BOOM. שילוב של ווירטואלי ומציאות
מומלצים