שתף קטע נבחר

חשד: התחזתה לעובדת רווחה וגנבה מקשישים

לפי החשד, תושבת אופקים בת 36 הגיעה לבתים של עשרות קשישים עריריים ברחבי הנגב, והציגה את עצמה כעובדת סוציאלית שבאה ל"ביקור בית". בפועל, היא איתרה כספים שהחביאו הקשישים וגנבה אותם. היא טענה: "אני אם חד הורית ובמצוקה קשה, זו הייתה הדרך שלי לפרנס את ילדי"

תושבת אופקים, בת 36 נעצרה היום (ג') בחשד שגנבה כספים מעשרות קשישים עריריים ברחבי הנגב, לאחר שהתחזתה לעובדת רווחה. היא הודתה במעשים המיוחסים לה, וטענה כי עשתה זאת בשל מצוקה כלכלית.

 

האשה, אם חד-הורית לארבעה, נעצרה בעקבות שורה של תלונות מקשישים עריריים ברחבי הנגב. באופקים התקבלו 14 תלונות נגדה, בנתיבות חמש תלונות ובבאר שבע תלונה אחת.

 

לפי החשד, האשה נכנסה לבתי הקשישים, בדרך כלל בשכונות מצוקה בערים אלה, תוך התחזות לעובדת סוציאלית, לעובדת הביטוח לאומי, או לעובדת ארגון מט"ב המסייע לקשישים בתשלום. היא טענה שבאה ל"ביקור בית", כדי לבדוק כביכול את יכולת התפקוד של הקשישים.

 

 

בתלונותיהם במשטרה אמרו הקשישים שהיא הצליחה למצוא במהלך הסיור בביתם את המקומות בהם נהגו להטמין את כספיהם המעטים.

 

לפי התלונות שכבר הוגשו למשטרה, היא גנבה בין 500 ל-1,500 שקלים מכל אחד מקשישים אלה. בחקירתה על ידי משטרת אופקים, בפיקודו של רב-פקד יוסי פרג'ון, אמרה האשה: "אני במצוקה כלכלית קשה. זו הייתה הדרך שלי לפרנס את הילדים שלי, אני מצטערת".

 

במשטרה מצפים לתלונות נוספות של קשישים לאחר פרסום פרטי הפרשה.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דוד הכהן
קשישים רבים נפלו קורבן לגניבות (ארכיון)
צילום: דוד הכהן
מומלצים