שתף קטע נבחר

ח"כ אלדד למתפנים: דרשו את פרטי החיילים המפנים

חבר הכנסת מהאיחוד הלאומי לא נח לרגע. עכשיו הוא מציע לספק למתנחלים "תעודות גירוש" שבהן ימלאו את פרטי החיילים שיבואו לפנותם, לצד הכיתוב: "(שם החייל) השתתף בגירוש יהודים בכוח מבתיהם והצטרף לשרשרת הרשע של מגרשי יהודים מחיילי רומי, דרך ראשי האינקוויזיציה ועד לממלכות רשע בימינו"

"תעודות גירוש" למפנים: ח"כ אריה אלדד (האיחוד הלאומי) מציע לספק תעודה למתנחלים כדי שאלו ימלאו את הפרטים של כל קצין וחייל שיבואו לפנות משפחה מביתה לצד כיתוב המסביר שהם מצטרפים ל"שרשרת הרשע של מגרשי היהודים".

 

 

בפניית אלדד למתנחלים הוא מסביר: "כאשר ידפוק ראש חוליית הפינוי בדלת ביתכם, הוא יזדהה. בקשו לרשום את שמו, דרגתו ומספרו האישי וכן את פרטיהם של כל חברי החוליה. מלאו את הפרטים והעניקו אותה למפקד ולחברי החוליה".

 

בתעודה נכתב: "השתתף בגירוש יהודים בכוח מבתיהם, והצטרף לשרשרת הרשע של מגרשי יהודים: מחיילי בבל ורומי, דרך ראשי האינקוויזיציה ומלכי ספרד ועד לממלכות רשע בימינו. נושא תעודה זו רשאי להציגה לראווה ולהשתמש בה בכל איגוד או כינוס של גוף המעוניין בגירוש יהודים או עוסק בו באופן פעיל. העתק תעודה זו יישמר לדיראון עולם בגנזי העם היהודי".

 

 

ח"כ אלדד עורר לאחרונה סערה לאחר שקרא בעצרת בגוש קטיף למרי אזרחי, ולאחר מכן העלה אתר אינטרנט שבו הוא נותן שלל דרכי פעולה לא-חוקיות "אך מקובלות במסגרת מרי אזרחי", כדבריו. ביניהן: לא לשלם מסים, לסרב פקודה, ולסגור נמלי ים ואוויר באמצעות שביתות שבת המוניות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"תעודת הגירוש"
צילום: אחיה ראב"ד
אלדד. "שרשרת הרשע"
צילום: אחיה ראב"ד
מומלצים