שתף קטע נבחר

העיר לנערים ומצא ארנבת שחוטה בפתח ביתו

שני נערים בני 15 ו-16 מחדרה חשודים שתלו ארנבת שחוטה על דלת ביתו של שכן שהעיר להם לאחר שפגעו ברכוש משותף בבניין. הם גם איימו לרצוח אותו

תושב חדרה בן 30, נשוי ואב לילדים, נקלע למסכת איומים רק משום שהעיר לשני נערים על התנהגותם. הלילה (יום ה') הגיע השיא, כאשר ארנבת שנשחטה נתלתה על דלת ביתו. המשטרה עצרה את אחד הנערים ובכוונתה לעצור גם את השני.

 

הכל החל כאשר האיש הבחין באחרונה בשני הנערים, האחד בן 16 המתגורר בבניין ובחברו בן 15, בעת שגרמו נזק לרכוש משותף בבניין. השניים היו שיכורים. כמו כל אזרח טוב, הוא העיר להם על התנהגותם. הנערים שמעו את ההערות ולא אהבו אותן. מפקד משטרת חדרה, סגן-ניצב בועז גולדברג, מספר ל-ynet: "מאז שהעיר להם, מצא עצמו המתלונן תחת מסכת איומים מצד שני הנערים. הם איימו מספר פעמים לפגוע בו ולרצוח אותו".

 

במשטרה מעריכים כי הארנבת נשחטה ונתלתה על דלתו של האיש, כדי להדגיש את רצינות כוונתם של הנערים לרצוח אותו. הוא פנה לאמו של אחד הנערים, וביקש שתיקח את הארנבת השחוטה. הוא החליט גם להפסיק לשתוק נוכח הרמז שקיבל והגיש תלונה במשטרה ובה גולל את מסכת האיומים.

 

בעקבות התלונה נפתחה חקירה. שוטרים איתרו את הנער בן ה-15 ועצרו אותו לחקירה. לאחר מעצרו התברר כי הוא מוכר מעבירות רכוש והתפרצויות לדירות.

 

הנער בן ה-15 נחקר במשטרה, לא שיתף פעולה והכחיש את האיומים ואת שחיטת הארנבת ותלייתה על דלת ביתו של המתלונן. סגן-ניצב גולדברג אומר כי החקירה נמצאת בתחילתה. המשטרה תביא את הנער לבית משפט השלום בעיר ותבקש להאריך את מעצרו לצורך המשך החקירה. גולדברג ציין שהנער השני בן ה-16 ייעצר אף הוא.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ארכיון
צילום: סבסטיאן שיינר
מומלצים