שתף קטע נבחר

נטוורק-אפליינס רכשה את Decru ב-272 מיליון דולר

חברת פיתוחי האינטרנט חתמה על הסכם לרכישת חברת Decru, שהוקמה לפני 4 שנים ע"י ישראלים, בהם דן אביעד

חברת פיתוחי האינטרנט Network Appliance חתמה על הסכם לרכישת חברת Decru האמריקנית שהוקמה בזמנו על ידי ישראלים, תמורת 272 מיליון דולר.

 

חלק מהרכישה יתבצע במזומן וחלק ממנה בהחלפת מניות. הרכישה כפופה לאישורים רגולטוריים שונים, האמורים להתקבל עד אוקטובר 2005. לפי ההסכם בין שתי החברות, אמורה Decru להפוך לחטיבה עסקית בתוך נטוורק-אפליינס.

 

Decru עוסקת בפיתוח טכנולוגיית אבטחת נתונים עבור חברות וארגונים ממשלתיים, המשמשת לביצוע רגולציה, שמירת פרטיות, קונסולידציה מאובטחת ומיקור חוץ של שירותים. החברה פיתחה את מכשירי Decru Data Fort, המספקים הגנה על ליבת רשת האחסון באמצעות הצפנה חסינה של המידע, דרישות אימות, בקרות גישה ומידור.

 

"בעידן שבו מידע הוא נכס יקר והאיומים על המידע הזה הולכים ומתרבים, הצפנה היא רכיב מפתח בכל תשתית נתונים", אומר מנכ"ל נטוורק-אפליינס, דן וורמנהובן. "התקלות שהתפרסמו לאחרונה מצביעות על כך שחברות וארגונים צריכים להגן בצורה יעילה יותר על הנתונים הרגישים שהם מחזיקים בידיהם".

 

מיזוגה של Decru עם נטוורק-אפליינס ישפר את אבטחת המידע של נטוורק-אפליינס, ויאפשר ללקוחות Decru להשתמש בתמיכה, השירות וניהול הנתונים של נטוורק-אפליינס.

 

שתי החברות שיתפו פעולה ביניהן השנה ופיתחו ביחד טכנולוגיות משותפות, המסייעות לחברות וארגונים משותפים לציית לתקנות החדשות והמחמירות של אבטחת המידע.

 

Decru היא חברת סטארט-אפ, שנוסדה בשנת 2001 על ידי ישראלים, ביניהם דן אבידע, וגייסה עד כה 45 מליון דולר מקרנות הון הסיכון Benchmark ,Greylock ,New Enterprise Associates ,In-Q-Tel ואחרות.

 

הרכישה תסוכם סופית באוקטובר 2005, בכפוף לקבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים וקיום תנאים מקובלים אחרים. Decru תקים יחידה עסקית חדשה בתוך NetApp .Decru ממשיכה להיות מחוייבת לשמירה על קשריה ההדוקים עם ספקיות הטרוגניות של פתרונות אחסון וספקיות רשת, ולקידום קשרים אלה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מנכ"ל Network Appliance, דן וורנהובן
מומלצים