שתף קטע נבחר

אחי הנרצחת לשופטים: "החמירו בענישת בעלים מכים"

נגד הבעל החשוד ברצח אשתו בגדרה הוגש בעבר כתב אישום בגין אלימות. אחיה של הנרצחת מספרים על "זוג רגיל שהיה בהליכי גירושין". לדברי האחים, "אתמול היה הדיון האחרון בבית המשפט בנוגע לגירושיהם והסדרי הראייה של בני הזוג וכנראה ההחלטה לא מצאה חן בעיני הבעל"

"לא ראינו שום דבר שיכול היה להעיד על איזה שהיא מצוקה שאחותי נמצאת בה. זה היה הליך רגיל של זוג שהולך להיפרד ואנחנו לא רצינו להתערב באמצע. הם החלו בתהליך לפני ארבעה חודשים ואנחנו חשבנו שהם יסתדרו", כך אמר היום (ו') ל-ynet אחיה הגדול של העובדת הסוציאלית שנרצחה הלילה ככל הנראה על ידי בעלה. הבעל, שהוגש נגדו בעבר כתב אישום בגין אלימות, נמצא לפני הצהריים תלוי על עץ ללא רוח חיים.  

 

בצהריים, סיפר אחיה הגדול של הנרצחת ל-ynet כי לא היה דבר שיכול היה לרמוז על הרצח הצפוי: "אחותי אמרה שהבעל לא היה מגיע הביתה ואז היא החליטה להיפרד. לא אמרה דבר על אלימות או משהו אחר שיכול היה לרמוז על כך. היא ידעה שבעלה יכול לראות את הילדים ובגלל שידעה שהוא אמור להגיע נתנה לו להיכנס הביתה".

 

אח נוסף אמר: "אתמול כנראה היה הדיון האחרון בבית המשפט בנוגע לגירושיהם והסדרי הראייה וכנראה ההחלטה לא מצאה חן בעיניו".

 

"אחותי היתה בחורה משכילה, עבדה כעובדת סוציאלית. אהבה את הילדים והיתה אמא למופת. בטח לא עשתה רע לאף אחד ואסור שמקרה כזה יקרה לאישה כמוה. לא העלינו בחלום הכי גרוע שיכול לקרות כזה דבר. מאוד כואב שאנשים לא יודעים להיפרד בצורה טובה כמו שצריך. אחותי היתה אדם משכיל ובחורה חשדנית, שאם היתה חושבת שיש איזה סכנה לא הייתה נותנת לו להגיע הביתה".

 

האח ביקש לפנות לשופטי ישראל ואמר: "הכאב שלי בפנים יכול למוטט אותי. אני פונה לבית המשפט ולמערכת בישראל להחמיר ולחוקק חוקים, גם של עונש מוות, אפילו אם לא להשתמש בהם, העיקר שאנשים יפחדו ולא יחשבו כלל לבצע מעשים שכאלה. הפעם זו אחותי, נקווה שזה הפעם האחרונה, זה דבר שהורס משפחה שלמה".

 

על הבעל אין לאחים הרבה מה לספר: "ברגע שאחותי התחתנה איתו קיבלנו אותו והכול היה ביניהם בסדר. היא לא דיברה הרבה עליו או על מערכת היחסים ביניהם. רק אחרי שהתחיל כל הבלאגן ביניהם, בחג הפסח, הוא בא וראה את הילדים ולקח אותם איתו, זה מה שאנחנו יודעים. אנחנו היינו בטוחים שאחרי שהליך הגירושין ייגמר הכול יסתדר ואחותנו תחזור לחיים רגילים. לצערי זה לא קרה".

 

משפחתה של הנרצחת עלתה לארץ מאתיופיה לפני כעשרים שנה. היא הותירה אחריה שני ילדים קטנים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: צפריר אביוב
זירת הרצח
צילום: צפריר אביוב
צילום: צפריר אביוב
אבלים בגדרה
צילום: צפריר אביוב
מומלצים