שתף קטע נבחר

ביצע מעשים מגונים בילדות כי "לא הולך עם נשים"

תושב ירושלים חשוד שביצע מעשים מגונים בילדות בנות 3 ו-4 בשכונת הבוכארים בירושלים. הוא נעצר לאחר שילדה שבה פגע זיהתה אותו ברחוב. בחקירתו הודה במעשים נוספים, ואמר שהוא "נוגע בילדות קטנות כי לא הולך לו עם נשים"

תושב ירושלים, בן 48, מובא היום (ה') להארכת מעצר בבית משפט השלום בירושלים, בחשד שביצע מעשים מגונים בילדות בנות שלוש וארבע וחצי באזור שכונת הבוכארים. בחקירתו סיפר שעשה זאת "כי לא הולך לו עם נשים".

 

לפני כשבועיים התקבלה הודעה במוקד 100 על אדם שמבצע מעשים מגונים בילדות באזור שכונת הבוכארים. בעקבות ההודעה נשלחה ניידת סיור, אך זו לא הצליחה לאתר את המטריד.

 

נפתחה חקירה מאומצת של מרחב ציון. חוקרות נשלחו לאזור, ואלה הצליחו ליצור קשר עם אמא לשתי בנות, בנות שלוש וארבע וחצי. הבת הגדולה סיפרה לחוקרות שכואב לה באזור איבר המין, ואף סיפרה על אדם שנוהג לגעת בה ולהתחכך בה.

 

ביום שבת שעבר ראתה הילדה שהלכה עם אמה ברחוב את הבחור, והצביעה עליו. האם נתנה תיאור מדויק, שבעקבותיו נעצר תושב העיר אתמול, והובא לחקירה.

 

בחקירתו הודה האיש שביצע מעשים מגונים בשתי הבנות, וסיפר על מעשים נוספים. כשנשאל למה הוא עושה זאת, אמר שלא הולך לו עם

נשים בנות גילו, ולכן הוא נוגע בילדות קטנות.

 

בבית המשפט הכחיש החשוד את המיוחס לו: "לא עשיתי את הדברים האלה, החקירה שבה הודיתי היתה תחת לחץ והבטיחו לי שאם אני אודה, ישחררו אותי הביתה. לא היו אצלי בנות, ולא ביצעתי מעשים מגונים".

 

בית המשפט האריך את מעצרו בחמישה ימים, וקיבל את טענת הסניגור, עו"ד איתן ארנון, לפיה יש לשלוח את הבחור לקבלת חוות דעת פסיכיאטרית, כיוון שבילדותו עבר פגיעת ראש מתאונת דרכים שהשפיעה עליו קשות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ג'ו קוט
(אילוסטרציה)
צילום: ג'ו קוט
מומלצים