שתף קטע נבחר

מכבי ת"א: עלייה של 10 אחוזים במחירי המנויים

במכבי תל אביב ממשיכים במגמה של העלאת מחירי המנויים, הפעם בשיעורים של 6-10 אחוזים. האוהדים "השרופים" ייאלצו לשלם 1,100 ש' בגוש העליון, מאחורי הסל, במקום 1,000 ש' בעונה שעברה. מנכ"ל השיווק של מכבי, אבי אלבק: "אני מאמין שנמכור את כל המנויים גם העונה". בסך הכל הופצו למכירה 10,500 מנויים

כמו בכל פגרת קיץ, במכבי תל אביב מתכוננים לעונה שבפתח והחלו בשיווק של המנויים למשחקי הקבוצה בארץ ובאירופה. גם הפעם יוצעו למכירה 10,500 מנויים, שצפויים להיחטף בדומה לעונה שעברה.

 

במכבי תל אביב העלו במספר גושים בהיכל נוקיה את מחירי המנויים בשיעור של 6-10 אחוזים. לדוגמא: בגוש העליון, מאחורי הסל, בו מרוכזים האוהדים השרופים של הקבוצה, עלות מנוי תהיה העונה 1,100 ש', לעומת 1,000 בעונה שעברה.

עבור אותם אוהדים, ביניהם גם כאלה שהם מעוטי יכולת, מדובר בעלייה של כ-10 אחוז. שיעור דומה של העלאה יהיה מנת חלקו של מי שירכוש מנוי בגוש העליון, באמצע - 2,500 ש', לעומת 2,250 בעונה שעברה.

 

עלייה מתונה יותר של מחירי המנויים בצידי המגרש, בגוש התחתון, נרשמה גם כן - מ-4,950 ש' בעונה שעברה ל-5,250 ש'. במחירי המנויים בגוש התחתון, מאחורי הסל, לא חל כל שינוי - 2,050 ש'.

 

יש לציין כי גם לפני פתיחת העונה שעברה, במכבי העלו את מחירי המנויים ב-10 אחוז בערך. אז הוסבר כי נוספו לקבוצה משחקי בית (למשל, הוספת שלב ההצלבה ביורוליג), ביחס לעונות קודמות. את העלייה המתונה הנוכחית מסבירים במכבי בשידרוג שעבר היכל נוקיה, שידרוג שמקרב את היציעים קרוב יותר לפארקט, נתון שמשפר את איכות הצפייה במשחקים.


אוהדי מכבי ת"א. ייאלצו לשלם יותר העונה (צילום: איי פי) 

 

מרבית המנויים יוצעו ללקוחות הקבועים והנאמנים של הקבוצה. אם אלה לא יממשו את הזכות לרכוש מנויים גם העונה, תוך חודש עד חודש וחצי, הם יימכרו לקהל האוהדים הרחב של מכבי תל אביב. עם זאת, ההערכה היא כי מרבית הלקוחות הוותיקים יממשו את האופציה שלהם, כפי שמסביר מנכ"ל השיווק של מכבי תל אביב, אבי אלבק: "אני מאמין שנמכור את כל המנויים גם העונה, ומרבית בעלי המנויים משנים קודמות יחטפו את המנויים גם הפעם".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איי פי
פארקר בפעולה. תענוג יקר
צילום: איי פי
מומלצים