שתף קטע נבחר

"באירופה מתייחסים ליואל רזבוזוב כמו למלך"

בארץ הם כמעט אלמוניים, באירופה ספורטאי-על. סגן אלוף אירופה בג'ודו, יואל רזבוזוב, חזר ממחנה אימון באוקראינה ומאמנו משבח: "שם קיבלנו כל מה שרצינו"

אין נביא בעירו. בארץ, הג'ודו לא מקבל את תשומת הלב הראויה ואינו נחשב ענף ספורט בולט. בעולם נחשבת ישראל מעצמת ג'ודו, ויעידו על כך שלל המדליות בהן זכו השנה אריק זאבי, יואל רזבוזוב, אדריאן קורדון, והקאדטים שחר לוי, דוד ממיסטבלוב, אביב חציר באליפויות אירופה. רוב הספורטאים שנזכרו עדיין אלמוניים בארץ.


יואל רזבוזב באליפות אירופה (צילום ארכיון: AP)

 

באירופה היחס שונה. סגן אלוף אירופה (עד 73 ק"ג), יואל רזבוזוב, חזר ממחנה אימון באוקראינה וזכה לקבלת פנים מלכותית. המחנה נמשך שבוע וחצי ומאמנו של רזבוזוב, שני הרשקו, נשמע מרוצה למדי: "באירופה מתייחסים ליואל כמו למלך. קיבלנו כל מה שרצינו. המחנה כלל שני אימונים ביום וקרבות מול יריבים מהשורה הראשונה".

 

לרזבוזוב והרשקו הצטרף גם הג'ודוקא אלון ששון (עד 90 ק"ג). האימונים נערכו במועדון הג'ודו דנייפר-פטרובסק, בו מתאמן בין השאר ולנטין גרקוב, אלוף אירופה במשקל עד 90 ק"ג. המטרה הבאה של נבחרת הבוגרים היא אליפות העולם, שתיערך בספטמבר במצרים.

 

נבחרת הקאדטים מתאמנת לקראת אולימפיאדת הנוער האירופית שתפתח בשבוע הבא בלגאנו, איטליה. שבעה קאדטים מתוכננים לצאת ביום שבת לאיטליה ביניהם שלושת המדליסטים מאליפות אירופה בזלצבורג - שחר לוי (מדלית זהב), דוד ממיסטבלוב (זהב) ואביב חציר (ארד).

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
רזבוזוב והמדליה. מלך באירופה
מומלצים