שתף קטע נבחר

יצחק תשובה: אני לא חוזר למכבי נתניה

איש העסקים הודיע לבעלים אשר אלון ודב לנד כי אינו יכול לקחת חלק בניהול הקבוצה בשל חוסר זמן. עם זאת, תשובה עשוי לסייע למכבי נתניה, אם זו תקים גוף ניהולי חדש

בשורה רעה לאוהדי מכבי נתניה: איש העסקים יצחק תשובה הודיע הבוקר (ב') כי הוא אינו מתכוון לחזור להנהלת הקבוצה ולסייע לה מבחינה כספית.

 

היום נפגש תשובה עם שניים מהבעלים של הקבוצה, אשר אלון ודב לנד. במהלך הפגישה הביע תשובה הערכה לפעילותם, אך הודיע כי אינו יכול לקחת חלק בניהול הקבוצה בשל חוסר זמן. עם זאת, המליץ תשובה לאלון וללנד להקים גוף ציבורי, ממנו תיבחר הנהלה שתמנה את ראשי המועדון.

 

תשובה הציע גם להקים חבר נאמנים וידידי האגודה על מנת שיתרמו לגוף החדש שייבחר לקידום הספורט. במקרה כזה, אמר תשובה כי ישמח לתרום תרומה כספית נכבדת למועדון "על מנת ליצור מסגרת חברתית לבני הנוער בעיר, ולהחזיר לקבוצה את התהילה וההישגיות שאפיינו אותה בעבר". תשובה שב וציין כי הנכס העיקרי של המועדון הם האוהדים הטובים והנאמנים שמלווים אותה.

 

כזכור, לפני שבוע כינסו ראשי חוג האוהדים של מכבי נתניה מסיבת עיתונאים ובה קראו לתשובה לחזור לקבוצה. היום התברר כי מאמציהם עלו בתוהו, ועליהם לקוות כי אנשי עסקים יירתמו למועדון ויסכימו לסייע מבחינה פיננסית.

 

מחר אמורים חברי הכנסת, אהוד ודני יתום, לקבל תשובות מהנהלת הקבוצה למספר דרישות שהעלו, ורק אז יחליטו אם להצטרף להנהלה, כפי שהתבקשו לפני עשרה ימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים